Pārlekt uz galveno saturu

Seminārs "Sankciju riski - pārbaudes un uzraudzības automatizācijas iespējas"

17.05.2023.
10:00 - 12:00
Elizabetes iela 23, Centra rajons, Rīga, LV-1010, Latvija
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas

Š.g. 17. maijā plkst. 10:00 – 12:00 notiks seminārs “Sankciju riski – pārbaudes un uzraudzības automatizācijas iespējas”. Nacionālo un starptautisko sankciju likumā noteiktais pienākums ievērot sankcijas ir saistošs visiem uzņēmumiem. Šīs prasības iedzīvināšana uzņēmuma ikdienas biznesa procesos prasa gan resursus, gan zināšanas.

Seminārā speciālisti dalīsies ar zināšanām, kam īpaši pievērst uzmanību klientu izpētē un sankciju pārbaudē. Tāpat būs iespējams uzzināt par praktiskām iespējām ātrākam un ērtākam klientu izpētes un sankciju risku uzraudzības procesam, izmantojot automatizācijas risinājumus. Seminārs būs aktuāls katram uzņēmējam, kas saskaras ar sankciju procesu.

Klātienē seminārs notiks uzņēmumā Confero Technologies, Elizabetes ielā 23, Rīgā. Vietu skaits klātienē ierobežots. Lūgums reģistrēties līdz 15. maijam šeit: https://likta.lv/registracija-17-maija-seminaram/.

Semināru organizē LIKTA sadarbībā ar LIKTA biedriem – Confero Technologies un Lursoft IT.

Plašāka informācija par pasākumu un darba kārtība pieejama šeit

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri