Pārlekt uz galveno saturu

Seminārs “Inovatīvu ideju komercializēšana: kā līdz tai nonākt?”

24.01.2024.
15:00 - 19:30
Latvijas Universitāte
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Universitātē norisināsies seminārs “Inovatīvu ideju komercializēšana: kā līdz tai nonākt?”. 

Seminārs, ko rīko Latvijas Universitātes Studiju attīstības un pārvaldības pilnveides programma sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA), ir paredzēts ne tikai Tehnoloģiju biznesa centra atbalsta saņēmējiem, bet arī visiem citiem interesentiem – gan eksakto, gan sociālo, gan humanitāro zinātņu jomu pārstāvjiem no dažādām Latvijas augstskolām.

Semināru vadīs Rīgas Tehniskās Universitātes (RTU) Inovāciju vadības konsultants un eksperts dažādu finanšu instrumentu piesaistē Reinis Budriķis, kura nesenā pieredze ir saistīta ar Latvijas iesaisti “Impact Accelerator 2023” projektā. Semināra vadītājam ir dažāda mēroga pieredze inovāciju un projektu vadībā kā valsts, tā privātajā sektorā.

Pirmajā semināra daļā Reinis Budriķis pievērsīsies inovāciju tēmai – tam, kas tas ir, kā to ieraudzīt un attīstīt, virzot komercializācijas virzienā, tostarp sociālajās un humanitārajās jomās. Tāpat eksperts runās par radošās domāšanas metodēm, inovāciju metodēm, modeļiem un procesiem, kā arī par ideju aizsardzības jautājumiem. Otrajā semināra daļā eksperts pievērsīsies jautājumam par finanšu piesaisti inovācijas komercializācijai, sniedzot ieskatu dažādos finanšu instrumentos.

Pieteikšanās semināram ŠEIT.

Pasākums norisinās Norvēģijas finanšu instrumenta 2014.-2021. gada perioda programmas “Uzņēmējdarbības attīstība, inovācijas un mazie un vidējie uzņēmumi” līdzfinansētā projektā (projekta Nr. TBCPRO/2022/82/P/1 "Tehnoloģiju biznesa centrs").

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri