Pārlekt uz galveno saturu

Pieredze, sarunas un diskusija: “Biznesa anatomija – veselība un labbūtība” (Valdemārpilī)

16.02.2023.
16:00 - 20:00
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Ikviens interesents ir aicināts apmeklēt LIAA Kuldīgas biznesa inkubatora un Talsu novada pašvaldības kopīgi organizēto pieredzes, sarunu un diskusiju pasākumu “Biznesa anatomija”, kas notiks Valdemārpilī. Šoreiz šķērsgriezumā apskatīsim tēmu – veselība un labbūtība, kuras aizkulisēs mums palīdzēs ieskatīties četri Talsu novada šo nozaru pārstāvji:

  • Maira Indriksone / floristikas pakalpojumi “Ziedu Akcents”
  • Nikola Mūrniece / jogu nodarbības “Laiks sev”
  • Tija Volanda / daba, zirgi, zināšanas “Pērkonzirgi”
  • Jana Biezā / dūla, zīdīšanas konsultante

Gada griezumā mēs visi vairāk vai mazāk piedomājam pie savas un tuvāko cilvēku veselības un labbūtības, bet ir cilvēki, kuri ar to saskarās katru dienu. Viņu pienesums nav izmērāms un pietrūkst vārdu, lai pateiktos par to, ko viņi dara. Caur sarunu mēģināsim ieskatīties viņu sniegto pakalpojumu iekšpusē. Kas ir tie izaicinājumi ar kuriem mūsu novada uzņēmumiem ir jāsaskaras? Kā apkārt notiekošie notikumi ietekmē viņu nozari un tieši viņus? Kas ir tas par ko viņi sapņo un kādi tie vēlas sevi redzēt pēc diviem, pieciem un septiņiem gadiem? Kas ir tas īpašais, kas viņus atšķir no līdzīgiem? Kas ir tas, kā mēs kā sabiedrība, novads varam palīdzēt viņiem pilnveidoties un augt? Un pats galvenais - tos nepazaudēt!? Un citi ērti un mazāk ērti jautājumi uz kuriem ikdienas darbos atbildes nesaņemsim. Uz tikšanos Valdemārpilī!

Pasākuma valoda – latviešu. Dalība pasākumā – bez maksas.

Pieteikšanās obligāta! Pieteikties līdz 15. februārim plkst. 15.00

Pasākumu rīko LIAA Kuldīgas biznesa inkubators sadarbībā ar Talsu novada pašvaldību.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri