Pārlekt uz galveno saturu

Patentu valde aicina uzņēmējus izmantot iespēju satikt ekspertus “Uzņēmēju pieredzes dienās”

16.11.2023.
10:00 - 16:00
Patentu valde

Iesaistoties ikgadējās Pasaules uzņēmējdarbības nedēļas iniciatīvā "Uzņēmēju pieredzes dienas", Patentu valde aicina uzņēmējus 16. novembrī izmantot iespēju un satikt klātienē rūpnieciskā īpašuma (RĪ) ekspertus, lai uzzinātu vairāk par dažādiem ar RĪ aizsardzību saistītiem jautājumiem un būtiskām niansēm, kas var noderēt uzņēmējdarbībā.

Uzņēmēji Patentu valdes telpās, Rīgā, Raiņa bulvārī 15, ir gaidīti 16. novembrī, laikā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00, iepriekš aizpildot pieteikuma anketu vietnē www.pieredzesdienas.lv. Visas Atvērto durvju dienas laikā būs pieejamas individuālas bezmaksas konsultācijas, kurās padomus sniegs eksperti RĪ jomā - preču zīmes, dizainparaugi un patenti.

Laikā no plkst. 11.00 līdz plkst. 11.30 paredzēta lekcijas par tēmu "Atpazīsti savu intelektuālo īpašumu", kam sekos lekcija par finansiāla atbalsta saņemšanu RĪ aizsardzībai. Plkst. 12.00 Patentu valdes eksperti stāstīs par to, kā uzņēmuma apzīmējumu, piemēram, logotipu, saukli vai pat džinglu var aizsargāt kā preču zīmi, kā arī sniegs ieskatu visbiežāk pieļautajās kļūdas saistībā ar preču zīmju reģistrēšanu. Plkst. 12.30 sekos lekcija par dizainparaugu aizsargāšanu - to specifiku un nosacījumiem, datubāžu izmantošanu jau reģistrēto dizainparaugu meklēšanā un e-pakalpojumu funkcijas izmantošanu pieteikuma sagatavošanā. Kā noslēdzošā tikšanās šajā dienā būs plkst. 13.00 par izgudrojumu aizsardzību - kā iegūt patentu, kā izmantot patentu datubāzes un citi aktuālie jautājumi šajā jomā.

Pieteikšanās pieredzes dienām un individuālajām konsultācijām vietnē www.pieredzesdienas.lv. Neskaidrību un papildu jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar Māru Vilciņu, Patentu valdes projekta vadītāju, rakstot uz e-pastu mara.vilcina@lrpv.gov.lv.

Uzņēmēju pieredzes dienas rīko AS “Swedbank" sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Latvijas Darba devēju konfederāciju. Plašāka informācija par Ikgadējo Pasaules uzņēmējdarbības nedēļu pieejama iniciatīvas tīmekļvietnē: https://www.genglobal.org/gew.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri