Pārlekt uz galveno saturu

Notiks Creative Business Cup Latvijas fināls

22.03.2024.
09:00 - 13:15
Tiešsaistē
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Piektdien, 22 martā, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Radošo industriju pārstāvniecība aicina uz “Creative Business Cup 2024” starptautiskā konkursa nacionālo atlasi.

Interesanti ir aicināti piedalīties klātienes pitch jeb prezentāciju pasākumā, kura laikā būs iespēja iepazīties ar konkursa nacionālās atlases dalībniekiem un žūrijas balsojuma rezultātiem. Nacionālās atlases laureāts jau šajā vasarā dosies pārstāvēt Latviju “Creative Business Cup Global” konkursā un saņems naudas balvu 5000 EUR.

Programma: [PDF]

Laiks: 22.03.2024, plkst. 09.30 - 13.15

Norises vieta:

  • Klātienē Elizabetes ielā 45/47, 4. stāvā, Rīgā LIAA Radošo industriju pārstāvniecībā
  • Attālināti Facebook tiešraidē

Ieeja: bez maksas.

Creative Business Cup” ir globāla iniciatīva, kuras misija ir uzņēmējdarbības un inovāciju stiprināšana. To organizē Dānijas organizācija “Creative Business Network”. Ikgadējā konkursa mērķis ir atbalstīt radošas idejas un veicināt inovāciju attīstību, palīdzot uzņēmumiem no dažādām pasaules valstīm satikties ar potenciālajiem sadarbības partneriem, kā arī sasniegt globālo tirgu.

Konkursa nacionālās atlases notiek 80 valstīs. “Creative Business Cup” Latvijā notiek jau vienpadsmito gadu. To organizē Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras Radošo industriju pārstāvniecība.

Kontaktinformācija:

radosie@liaa.gov.lv
+371 28712621

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri