Pārlekt uz galveno saturu

MSCA STAFF EXCHANGE informācijas sesija un tīklošanās pasākums (Tiešsaistē)

30.11.2023.
10:00 - 18:08
Tiešsaistē
Latvijas Zinātnes padome
Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā / Enterprise Europe Network (EEN)

Pirmais tīklošanās pasākums MSCA darbinieku apmaiņai (STAFF EXCHANGE) ir publicēts un interesenti ir aicināti tam reģistrēties.

Sadarbībā ar MSCA-NET projektu, REA, EISMEA un Enterprise Europe Network šī gada 30.novembrī tiek organizēta informācijas sesija un tīklošanās pasākums, lai atrastu partnerus šim konkursam.

Organizatoru prasība reģistrācijai - dalībniekiem ir pienākums aizpildīt “Marketplace” sadaļu  ar projektu idejām vai savu ekspertīzi, lai tie tiktu apstiprināti.

Kāpēc Staff Exchange?

Konkurss finansē iesaistīto organizāciju pētniecības un inovācijas pasākumos iesaistīto darbinieku īstermiņa (1-12 mēneši) starptautisku un starpnozaru apmaiņu. Mērķis ir izstrādāt ilgtspējīgus sadarbības projektus starp dažādām organizācijām no akadēmiskā un neakadēmiskā sektora (jo īpaši MVU), kas atrodas Eiropā un ārpus tās. Apmaiņas darbinieki gūst labumu no jaunām zināšanām, prasmēm un karjeras attīstības perspektīvām, savukārt iesaistītās organizācijas palielina savas pētniecības un inovācijas spējas, partneru tīklu.

2023.gada konkurss jau ir atvērts un pieteikumu iesniegšana (iesniedz konsorcijs) līdz 2024.gada 28.februārim. MSCA darbinieku apmaiņas projektā visas projekta (ar mobilitāti, pētniecību, pārvaldību) aktivitātes ir 100% segtas.

Veiksmes procents ir >30%, kas ir viens no augstākajiem veiksmes procentiem šāda tipa konkursos.

Plašāka informācija un tīklošanās platforma pieejama mājaslapā: https://msca-se2023.b2match.io/.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri