Pārlekt uz galveno saturu

LTRK Zaļā kursa un ilgtspējas domnīcas jaunās sezonas atklāšana

28.09.2023.
15:00 - 17:30
Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) turpina aizsākto Zaļā kursa un ilgtspējas domnīcas iniciatīvu un kopā ar uzņēmumu „Coca-Cola HBC Latvija” aicina uz 2023./2024. gada darba sesijas atklāšanu, kas jau šo ceturtdien, 28. septembrī, notiks LTRK Rīgas birojā. Domnīcu mērķis ir izglītot un iedvesmot uzņēmējus, īpaši mazu un vidēju uzņēmumu pārstāvjus, kuriem ziņošanas pienākums nav obligāts, ilgtspējas iniciatīvu iedibināšanai un ziņojuma veidošanas uzsākšanai.

Zaļā kursa un ilgtspējas domnīcu atklāšana norisināsies ceturtdien, 28. septembrī, no plkst. 15:00 līdz 17:30 Kr. Valdemāra ielā 35. Pasākuma pirmajā daļā ar savu uzņēmumu pieredzi, redzējumu un pieeju dalīsies “Coca-Cola HBC Latvija” Korporatīvās komunikācijas un ilgtspējas vadītāja Dace Dricka, “LIDL” korporatīvās sociālās atbildības vadītāja Antra Birzule un “KALVE Coffee Roasters” līdzīpašnieks un vadītājs Gatis Zēmanis, savukārt otrajā daļā visiem būs iespēja tīkloties neformālā gaisotnē.

Pasākumu vadīs lielākās Latvijas uzņēmēju biedrības, LTRK valdes loceklis Jānis Lielpēteris, kas ļoti labi pārzina aktuālākos jautājumus uzņēmumiem.
Viņš stāsta: “Līdz šim domnīcas pasākumos galvenokārt pievērsāmies ilgtspējas un Zaļā kursa jautājumu teorētiskajai pusei, tomēr šajā darba sesijā vairāk akcentēsim tieši praktiskus ilgtspējas jautājumu aspektus, pievērošoties arī mazo un vidējo uzņēmumu aktuālajiem izaicinājumiem. Darbnīcās praktizēsim klātienes tikšanās formātu, kas apmācību kontekstā jau izsenis pierādījis savu rezultativitāti.”

"Uzņēmums “Coca-Cola HBC Latvija” lēmumu pieņemšanā vadās pēc skaidri definētas ilgtspējīgas attīstības misijas, sekojot mērķiem gan īstermiņā, gan ilgtermiņa perspektīvā un par to ziņojam kā patērētājiem, tā klientiem un sadarbības partneriem. Vēlamies atbalstīt arī citus LTRK biedrus šajā ceļā - jaunajā domnīcu sezonā fokusēsimies uz praktisku materiālu izveidi, ar ko varēsim kopīgi darboties turpmākajās šī sezonas darbnīcās," stāsta Dace Dricka, “Coca-Cola HBC Latvija” Korporatīvās komunikācijas un ilgtspējas vadītāja.

Reģistrēties pasākumam iespējams šeit.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri