Pārlekt uz galveno saturu

LIKTA konference "LIKTA(I)2023"

30.11.2023.
14:00 - 16:45
Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģiju asociācijas

Šogad Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas (LIKTA) rīkotās konferences “LIKTA(I)2023” fokusā būs mākslīgais intelekts (MI). Tajā apskatīs MI attīstību Latvijā un pasaulē, īpaši pievēršoties šī rīka izmantošanas potenciālam ekonomikas transformācijā un ilgtspējā. Konference norisināsies 30. novembrī konferenču telpā “Fantadroms” Rīgā.

Mākslīgais intelekts šobrīd ir kļuvis par vienu no apspriestākajiem tematiem publiskajā telpā. Tas ir sastopams teju visās jaunākajās tehnoloģijās, taču rodas jautājums – kāds ir tā potenciāls? Konferencē “LIKTA(I)2023” aizraujošās intervijās un prezentācijās tiks diskutēts par mākslīgā intelekta  sniegtajām iespējām līdz šim, tostarp skatot to, kā šis rīks var viest pārmaiņas uzņēmējdarbībā, un līdz ar to – arī ekonomikas transformācijas un ilgtspējas risinājumos. Tāpat konferencē tiks aplūkota arī medaļas otra puse, proti, kādi ir mākslīga intelekta ierobežojumi un kur tā izmantošana praktiski nebūtu iespējama.

Konferencē savā pieredzē un ekspertīzē dalīsies Latvijas un Lietuvas IKT jomas uzņēmēji, politikas veidotāji un sabiedriskie aktīvisti,  kopīgi sniedzot atbildes par MI efektīvu izmantošanu un ilgtspēju nākotnes izaicinājumu kontekstā. Turpmākajos gados MI loma valstu ekonomikā tikai pieaugs, un jau patlaban darba tirgus arvien vairāk pieprasa darbiniekus ar mūsdienu tehnoloģiju tendencēm atbilstošām prasmēm. Konferences laikā par veiksmīgu digitālo transformāciju un risinājumu ieviešanu tiks pasniegta gadskārtējā IKT nozares balva Platīna pele”, ko šogad piešķirs četrās kategorijās:

  • Uzņēmuma digitālā transformācija
  • Valsts digitālā transformācija
  • Labākais E-skolotājs
  • Labākās kiberdrošības iniciatīva

Konference “LIKTA(I)2023” norisināsies 30. novembrī plkst. 14:00 konferenču telpā “Fantadroms” Gustava Zemgala gatvē 74a, Rīgā. Interesenti tiek aicināti reģistrēties LIKTA mājaslapā https://likta.lv/likta-konference-2023/, kur iespējams iepazīties arī ar pilnu pasākuma programmu. Dalība konferencē iespējama gan klātienē, gan attālināti. Konferences tiešraidi būs iespējams vērot LIKTA Facebook, portālā TVNET un LMT Viedtelevīzijā.

Konferences galvenie atbalstītāji – “DocLogix” un “LMT”, partneri – “Emergn”, Latvijas Digitālās inovācijas centrs, Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs un projekts  “SusTool”.  Informatīvais  atbalstītājs – portāls TVNET.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri