Pārlekt uz galveno saturu

LIAA pārstāvniecību kontaktbirža

27.06.2023.
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) 27. jūnijā aicina uzņēmējus uz kontaktbiržu, kurā būs iespēja klātienē tikties ar 18 ārvalstu pārstāvniecību vadītājiem, kā arī saņemt vērtīgas konsultācijas no Eiropas biznesa atbalsta tīkla speciālistiem un LIAA Klientu atbalsta nodaļas speciālistiem.

Kontaktbirža tiks atklāta ar prezentācijām par uzstāsies Izraēlu (Irina Rubinčika), Austrāliju (Sabīne Kazaka), Norvēģiju (Austris Keišs), Vāciju (Ilze Upatniece), Zviedriju (Toms Sudrabs), Uzbekistānu (Georgijs Vojevoda), Franciju (Elīza Drāzniece), ASV (Toms Zvidriņš), Dienvidkoreju (Mārtiņš Baumanis). Tiks sniegta informācija par izaicinājumiem, ar kādiem saskaras uzņēmēji šajās valstīs un kādām nozarēm ir lielāks potenciāls ieiet šajos tirgos. Pasākums tiks papildināts ar pieredzes stāstiem no uzņēmējiem, kuri saņēmuši LIAA pārstāvniecību vadītāju sniegtos pakalpojumus. Savukārt Eiropas Atbalsta tīkla Latvijā jeb Enterprise Europe Network speciālisti sniegs konsultācijas mazajiem un vidējiem uzņēmējiem par 65 iespējām pasaules valstu tirgos.

Kontaktbiržas laikā būs iespēja saņemt konsultācijas par LIAA sniegtajiem pakalpojumiem.

Reģistrējies un tiekamies 27.jūnijā!

Pieteikšanās šeit.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri