Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas stends tūrisma izstādē "MATKA 2025" Helsinkos (Somija)

16.01.2025.
-
19.01.2025.
Helsinki, Somija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai kopstendā starptautiskajā tūrisma izstādē "MATKA", kas norisināsies 2025. gada 16.–19. janvārī Helsinkos, Somijā! 

"MATKA" ir Ziemeļvalstu lielākā starptautiskā tūrisma izstāde un viena no nozīmīgākajām tūrisma nozares izstādēm pasaulē, kuru pagājušajā gadā apmeklēja aptuveni 50 000 apmeklētāju, to skaitā aptuveni 13 000 tūrisma nozares profesionāļu. 16. janvāris ir izstādes profesionāļu diena, 17.–19. janvāris – apmeklētāju dienas.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda konstrukcija, piedāvājot darba vietas kopstendā ne vairāk kā 10 dalībniekiem. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 6 dalībnieki, LIAA patur tiesības dalību izstādē atcelt. 

Dalības maksa stendā katram dalībniekam ir 870 eiro, kas ietver dalībnieka reģistrācijas maksu (120,00 eiro), darba vietu stendā un daļu stenda laukuma.

Pārējās izmaksas – atlikušo stenda laukumu, stenda noformējumu un stenda tehnisko aprīkojumu (noliktava, elektrība, dzeramais ūdens u.c.) sedz LIAA.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas, izdales materiālu nogādes uz izstādi, dalībnieka kartes iegādes un citām izmaksām.

Ja kvalificējaties atbalsta saņemšanai un iesniegsiet savu eksporta atbalsta darbību plānu, jums ir iespēja saņemt atbalstu par dalību LIAA organizētajā kopstendā.

Pieteikuma anketu iespējams aizpildīt platformā Business.gov.lv līdz 5. jūlija plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri