Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas stends darījumu tūrisma izstādē "IMEX 2024" Frankfurtē (Vācijā)

14.05.2024.
-
16.05.2024.
Frankfurte, Vācija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Aicinām Latvijas tūrisma nozares pārstāvjus pieteikties dalībai stendā vienā no nozīmīgākajām darījumu tūrisma (MICE) izstādē - kontaktbiržā "IMEX", kas norisināsies 2024. gada 14. – 16. maijā Frankfurtē, Vācijā! "IMEX" (https://www.imex-frankfurt.com/) ir viens no vadošajiem pasākumiem pasaulē darījumu tūrisma nozarei. Trīs dienu pasākums sniedz koncentrētu uzņēmējdarbības vidi, pieredzes un viedokļu apmaiņas iespējas izstādes dalībniekiem, darījumu tūrisma pakalpojumu pircējiem un izstādes profesionālajiem apmeklētājiem.

Hosted Buyer programma garantē iespēju satikt augstākā līmeņa lēmumu pieņēmējus, kuri vada starptautisko uzņēmējdarbību, un padara iespējamas individuālas tikšanās starp izstādes dalībniekiem un darījumu tūrisma pakalpojumu pircējiem.

Izstādē tiks izmantota standarta stenda konstrukcija, piedāvājot darba vietas ne vairāk kā 10 dalībniekiem. Stenda plānotais laukums 50.00 m2. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 8 dalībnieki, LIAA patur tiesības samazināt stenda laukumu vai atcelt dalību izstādē.

Dalībnieku atlasi dalībai stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti pretendenti, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit https://www.liaa.gov.lv/lv/vertesanas-kriteriji-turisma-izstade .

Dalības maksa stendā katram dalībniekam 2790 eur, kas ietver maksu par 2 kv.m. stenda laukuma.

Pārējās izmaksas – atlikušo stenda laukumu, stenda noformējumu un stenda tehnisko aprīkojumu (noliktava, elektrība, dzeramais ūdens u.c.) sedz LIAA.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas, izdales materiālu nogādes uz izstādi un citām izmaksām.

Piesakies līdz 10. novembrim (ieskaitot).

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri