Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas Bankas septembra prognozes un diskusija par ekonomikas attīstību

29.09.2023.
Latvijas Banka

Turpinot tradīciju prezentēt Latvijas Bankas ekonomikas vērtējumu un jaunākās prognozes pasākumā ar Latvijas vadošajiem ekonomistiem un ekspertiem, aicinām Jūs piektdien, 29.septembrī, plkst.11 apmeklēt diskusiju par globālās, eiro zonas un Latvijas tautsaimniecības attīstību.

Pasākumā Latvijas Bankas vērtējumu sniegs Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks (arī par Eiropas Centrālās bankas Padomes monetārās politikas lēmumiem un tālāko sagaidāmo rīcību) un Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste. Savu viedokli tiks aicināti paust arī diskusijas dalībnieki - vadošie ekonomisti, eksperti. Medijiem būs iespēja uzdot jautājumus gan Latvijas Bankas pārstāvjiem, gan citiem diskusijas dalībniekiem.

Diskusiju pārraidīsim tiešraidē Latvijas Bankas Facebook vietnē (https://www.facebook.com/latvijasbanka, ieraksts - https://www.youtube.com/user/LatvijasBanka), kā arī LETA (https://leta.lv/onair/current/); papildu informācija kopā ar plašāku izklāstu par ekonomisko norišu vērtējumu (tradicionālo Makroekonomisko norišu pārskatu - https://www.makroekonomika.lv/kategorija/makro-norisu-parskats) tiks publicēta vietnē makroekonomika.lv.

Pasākums 29.septembrī plkst.11 notiks Latvijas Bankas centrālajā ēkā Rīgā, K.Valdemāra ielā 2A (pretī Rīgas pilij). Ja plānojat piedalīties pasākumā klātienē vai papildu jautājumu gadījumā, lūdzu, rakstiet uz e-pastu janis.silakalns@bank.lv vai zvaniet pa tālruni 67022594.

Iepriekšējās, Latvijas Bankas jūnija prognozes - https://www.makroekonomika.lv/latvijas-banka-parskata-makroekonomiskas-prognozes-2023-gada-junijs

Eiro zonas/ECB septembra prognozes iekļautas ziņojumā par monetārās politikas lēmumiem - https://www.ecb.europa.eu/press/pr/date/2023/html/ecb.mp230914~aab39f8c21.en.html.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri