Pārlekt uz galveno saturu

Klātienes seminārs "Uzņēmēju vēlās brokastis" Kuldīgā

25.04.2024.
09:30 - 15:00
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

2024. gada  25.aprīlī Kuldīgā norisināsies pasākums "Uzņēmēju vēlās brokastis". Sadarbības pasākums tiek rīkots kopā ar Kuldīgas novada pašvaldību. 

Pasākuma laikā plānots stāstīt par novada aktualitātēm uzņēmējdarbībā, tajā piedalīsies vietējās rīcības grupas (VRG), Kuldīgas novada pašvaldība, ALTUM, LIAA. Būs divi pieredzes stāsti par digitalizāciju un divi lektori.

Viena no runātājām ir Ieva Zaumane - pārmaiņu un iekšējās komunikācijas stratēģe. Ievas Zaumanes prezentācijas tēma: Pārmaiņu vadības un komunikācijas galvenie klupšanas akmeņi. Kā tos pārvarēt?

Izvēlēta šāda tēma, jo tā ir aktuāla gan kā valsts sektoram, tā privātajam, jo šis ir pārmaiņu laiks un no uzņēmējiem ir interese redzēt kā veiksmīgāk to pārdzīvot.

Otrs runātājs būs Artis Krilovs - komunikācijas stratēģis, radoši digitālās aģentūras Wrong vadītājs un līdzīpašnieks. Arta Krilova prezentācijas tēma: Tavi palīgi - virtuālie rīki. Mākslīgā intelekta tēma daudzus baida, īpaši reģionos un uzņēmumus, kuros darbojas vecākās paaudzes cilvēki. Lektors savā prezentācijā pastāstīs kādus rīkus izmantot un iedrošinās no tiem nebaidīties, bet izmantot.

Darba valoda: latviešu

Pasākuma programma pieejama PDF failā

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri