Pārlekt uz galveno saturu

Klātienes pasākums "Circular economy for biodiversity: Unlocking the green potential" Briselē

05.06.2023.
12:00 - 16:40
Rue Belliard 40, 1040 Bruxelles, Beļģija
Slovenian Business & Research Association

The NCBR Office in Brussels – Business & Science Poland, the Slovenian Business & Research Association, Lithuanian RDI Liaison Office in Brussels (LINO), the European Office of Cyprus – Brussels Office, Eötvös Loránd University and the National Research, Development, and Innovation Office in Hungary have the pleasure to invite you to the official Green Week event on Circular economy for biodiversity: Unlocking the green potential.

Pasākuma norises vieta un laiks: 2023. gada 5. jūnijs I 12:00 – 16:40, NCBR birojs Briselē – Business & Science Poland, Rue Belliard 40, 1040 Brisele (Klātienē, pasākums uz vietas). 

Bioloģiskā daudzveidība ir būtiska veselīgām ekosistēmām un dzīvībai uz mūsu planētas. Tomēr bioloģiskā daudzveidība tiek zaudēta nepieredzētā ātrumā, apdraudot mūsu globālo ekonomisko un cilvēku labklājību. Aprites ekonomika var mums palīdzēt apturēt un mainīt bioloģiskās daudzveidības samazināšanos un atbalstīt saglabāšanas centienus, lai virzītu līkni uz dabai labvēlīgu nākotni. Pasākumā galvenā uzmanība tiks pievērsta Kipras, Grieķijas, Lietuvas, Polijas, Slovēnijas un Ungārijas pētniecības un inovāciju kopienām, kā arī citām attiecīgajām Eiropas ieinteresētajām personām, lai parādītu savas stiprās puses un idejas nākotnes konsorcijiem Horizon Europe uzsaukumos, īpašu uzmanību pievēršot bioloģiskajai daudzveidībai un aprites ekonomikai (Cluster 6).

Pētnieki, uzņēmumi un citas organizācijas tiek aicināti prezentēt savas projektu idejas vai aktivitātes saistībā ar 6. klastera Horizon Europe uzaicinājumiem. Uzaicinājumu iesniegt priekšlikumus 6. klasterim par bioloģisko daudzveidību un aprites ekonomiku lūdzam skatīt ŠEIT.
 
Jūs varat reģistrēties vai nu kā apmeklētājs (jums būs iespēja klausīties prezentācijas), vai kā prezentācijas vadītājs (lai prezentētu 5 minūšu garu savu ideju un aktivitāšu prezentāciju). Mēs iesakām jums izveidot tikai 1 prezentāciju katrai iestādei. Tā kā prezentāciju skaits ir ierobežots, organizatori patur tiesības izvēlēties prezentētājus. Detalizētāku informāciju par savu laukumu paredzamo struktūru un saturu prezentētāji saņems pēc reģistrācijas.

Reģistrācijas un prezentāciju iesniegšanas termiņš ir piektdiena, 2023. gada 26. maijs.
 
Detalizēta programma pieejama šeit. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc organizatori aicina reģistrēties laikus. Reģistrācija pasākumam šeit

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri