Pārlekt uz galveno saturu

Izstāde un konferences uzņēmumu digitalizācijai “RIGA COMM 2023”

05.10.2023.
-
06.10.2023.
BT1

5. un 6. oktobrī Ķīpsalā notiks 12. Baltijas biznesa tehnoloģiju izstāde un konferences “RIGA COMM 2023”, kurā ar biznesa tehnoloģiju jaunumiem iepazīstinās vismaz 100 uzņēmumi no vairāk nekā 10 valstīm. Interesenti varēs izglītoties, tīkloties, atrast piemērotākos digitālos risinājumus un tehnoloģiju partnerus.

Klātesošajiem būs iespēja mācīties no IT nozares ekspertiem un gūt ieskatu, kā mūsdienu tehnoloģijas izmantot savā labā. “RIGA COMM” ir lieliska iespēja šajā pastāvīgi mainīgajā laikā un IT nozarē būt informētiem par aktualitātēm un gūt vērtīgas zināšanas, kas palīdz attīstīt biznesu un gūt panākumus. Tā ir arī lieliska tīklošanās platforma, kur iepazīt dažādu nozaru speciālistus. Tieši viņi palīdzēs ar padomu, kā pilnveidot biznesu, digitalizēt procesus, veicināt pārdošanu, uzlabot klientu apkalpošanas un cilvēkresursu pārvaldību, kā arī ražošanas un citus procesus tavā organizācijā.

Sekojiet “RIGA COMM” jaunumiem:
linkedin.com/company/rigacomm,
www.twitter.com/RigaComm,
facebook.com/RigaComm,
instagram.com/riga_comm/

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri