Pārlekt uz galveno saturu

Izstāde "Energy, Construction & Green Economy 2023" Tirānā

05.10.2023.
08:00
-
06.10.2023.
17:00
Iceberg Exhibitions

Enerģijas, būvniecības un zaļās ekonomikas gadatirgus “Energy, Construction & Green Economy Trade Fair” norisināsies Tirānā, Albānijā 2023. gada 5.-6. oktobrī.

Dalībnieku nozares: 

Enerģētikas sektors: enerģijas, saules, vēja, bioenerģijas, hidroenerģijas, ģeotermālās enerģijas, gāzes ražotāji, novatoriskas enerģijas taupīšanas tehnoloģijas, saules paneļu ražošana un uzstādīšana, eolisko stabu ražošana un uzstādīšana, hidroenerģijas ražošana un izplatīšana, ogļūdeņražu ražošana un izplatīšana, enerģijas pārvaldība, automātiskās sistēmas, monitorings, energoinfrastruktūra (transformatori, ģeneratori, tīkli, apakšstacijas u.c.), citas tehnoloģijas (LED, elektropārvades iekārtas, elektroiekārtas, temperatūras vadība u.c.), viedā ēka, palaišana, programmatūra, drošība un drošības sertifikācija, elektriskās iekārtas.

Būvniecības sektors: celtniecības uzņēmumi, viedā ēka, būvmateriāli, darba instrumenti, transports un darba transportlīdzekļi, inženierzinātnes, arhitektūra, metālu un alumīnija apstrāde, izejmateriāli, hidrauliskās sistēmas un atbalsta elementi, apkures-dzesēšanas un ventilācijas sistēmas, apsardzes sistēmas, apsardzes sertifikācijas institūcijas.

Plašāka informācija par pasākumu pieejama pielikumā un mājaslapā: www.icebergexhibitions.com/event/energy-construction-green-economy-2023/

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri