Pārlekt uz galveno saturu

European Research and Innovation Days (R&I Days) 2024 Briselē (Beļģija)

20.03.2024.
-
21.03.2024.
klātienē Briselē un tiešsaistē , Beļģija
Eiropas Komisija

Eiropas Komisija aicina dažādu tehnoloģiju un inovāciju jomu pārstāvjus uz ikgadējo pētniecības un inovācijas pasākumu "European Research and Innovation Days" Briselē, kas pulcē politikas veidotājus, pētniekus, uzņēmējus un sabiedrību, lai apspriestu un veidotu pētniecības un inovācijas nākotni gan Eiropā, gan ārpus tās.

Pasākums notiks gan klātienē Briselē, gan tiešsaistē, ļaujot ikvienam iesaistīties.

Pasākums dos interesentiem un ekspertiem iespēju debatēt par to, kā padarīt Eiropu ilgtspējīgāku un konkurētspējīgāku, kā arī atzīmēs rezultātus un sasniegumus pētniecības un inovācijas jomā kopš pirmās pētniecības un inovācijas pamatprogrammas uzsākšanas pirms vairāk nekā 40 gadiem.

Tā ir iespēja atklāt veiksmīgus ES finansētus pētniecības un inovācijas projektus, izjust to ietekmi uz mūsu sabiedrību un apspriest pastāvīgu ieguldījumu pētniecībā, kā arī izprast inovāciju nozīmi. 

Pasākuma laikā būs iespēja uzzināt iniciatīvas "Apvārsnis Eiropa" aktualitātes, tostarp par Stratēģisko plānu 2025.–2027. gadam un tā paplašināšanas instrumentu, jautājumus par atbalstu zaļajai un digitālajai transformācijai un daudzas citas tēmas.

Plašāka informācija pieejama mājaslapā

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri