Pārlekt uz galveno saturu

Seminārs un kontaktbirža par DIY tirgu Itālijā

12.09.2023.
09:00 - 15:00
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina uzņēmējus uz semināru un B2B kontaktbiržu, kurā būs iespēja klātienē uzzināt par “do it yourself (DIY)” jeb “dari pats” tirgu Itālijā (2022.g. tirgus lielums 5,3 miljardi EUR), kā arī tikties ar Itālijas uzņēmējiem un tirgotājiem, kuri strādā šajā tirgū. Pasākums norisināsies 2023.g. 12. septembrī LIAA telpās Rīgā, Pērses iela 2, otrajā stāvā.

Programma:

  • 9:00 - 10:00 Reģistrācija un semināra ievads
  • 10:00 - 13:30 B2B kontaktbirža
  • 13:30 - 15:00 Semināra turpinājums ar prezentācijām

Seminārs tiks atklāts ar īsu ievadu par tirdzniecību starp Latviju un Itāliju, kurai sekos Itālijas uzņēmēju Bricodistribution, Italicum Group u.c. no "dari pats" tirdzniecības segmenta prezentācijas.

Pēc semināra ievada sekos kontaktbirža ar Itālijas uzņēmējiem un tas tiks noslēgts ar Carlo Sangalli un Marco Ugliano no www.mondopratico.it; www.buyerpoint.it padziļinātu prezentāciju par Itālijas DIY tirgu, ieteikumiem, kas ir jānem vērā ārvalstu ražotājiem, kā arī ar Latvijas ražotāja pieredzes stāstu, kas jau strādā šajā tirgū.

Aicinām piedalīties uzņēmumus, kuri ražo produktus sekojošos segmentos: dārzam, mājas remontam, būvniecībai, atpūtai, sadzīves ķīmija, mājdzīvniekiem, t.i. produkti, kas tiek pārdoti DIY veikalos: www.obi-italia.it; www.bricofer.it; www.bricook.it

Dalība kontaktbiržā uzņēmumiem tikai ar eksporta pieredzi. Pieteikšanās semināram un kontaktbiržai pagarināta līdz 4. septembrim!

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri