Pārlekt uz galveno saturu

Diskusiju pasākums “No trīs skatu punktiem” Gulbenē

15.11.2023.
14:00 - 17:00
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

LIAA Madonas biznesa inkubators aicina uz sarunu un diskusiju pasākumu “No trīs skatu punktiem”, kas notiks Gulbenes atbalsta vienībā.

Šoreiz apskatīsim tēmu – influenceru mārketings, kuras aizkulisēs mums palīdzēs ieskatīties no trīs dažādām pusēm – produkta radītājs, digitālā mārketinga speciālists un viedokļu līderis:

  • Ieva Anže / zīmola Anže Ceramics radītāja
  • Kristaps Salens / Pārdošanas veicināšanas & digitālā mārketinga speciālists
  • Armands Simsons / viedokļu līderis

Influenceru mārketings šobrīd ir viens no visbiežāk izmantotajiem mārketinga veidiem. Šajā reizē klausīsimies mūsu uzņēmējas pieredzē, kā ir veidojušās sadarbības ar influenceriem. Apgūsim digitālā mārketinga veidošanas labās prakses principus un izskatīsim iespējas, kā digitālā mārketinga materiālu izveidi varam uzticēt ārpakalpojumam. Kā arī ļoti vērtīgi būs tas, ka šajā diskusijā piedalīsies arī Armands Simsons, kuram šobrīd Instagram platformā ir vairāk kā 30 tūkstoši sekotāju, līdz ar to viņš varēs sniegt ieteikumus sadarbību veidošanai, veiksmīgai komunikācijai digitālajā vidē, kā arī ieskatu, kā ir būt vienam no atpazīstamākajiem influenceriem Latvijā.

Pieteikšanās pasākumam platformā Business.gov.lv līdz 14. novembra plkst. 15:00. 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri