Pārlekt uz galveno saturu

Apvienotās Karalistes un Latvijas tīro un zaļo tehnoloģiju seminārs "Innovation Landscape of Latvia and the United Kingdom" Londonā

26.06.2024.
12:00 - 16:00
45 Nottingham Pl, London W1U 5LY, Apvienotā Karaliste
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Latvijas Republikas vēstniecība Apvienotajā Karalistē

Latvijas Republikas vēstniecība Apvienotajā Karalistē kopā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) rīko UK-LV cleantech/greentech pasākumu "Innovation Landscape of Latvia and the United Kingdom", kas norisināsies 26. jūnijā Londonā. 

Seminārs pulcēs Apvienotās Karalistes un Latvijas partnerus, lai informētu vairāk par sadarbības iespējām tīro un zaļo tehnoloģiju jomā. 

Paredzēts, ka pasākumā piedalīsies gan vairāki Apvienotās Karalistes, gan Latvijas tehnoloģiju uzņēmumi; kā arī pasākuma laikā Latvijas Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris (Greentech Latvia) plāno parakstīt Saprašanās Memorandu (MoU) ar Cambridge Cleantech. 

Pilna programma un reģistrācija mājaslapā: https://www.eventbrite.co.uk/e/innovation-landscape-of-latvia-and-the-united-kingdom-tickets-916085385047 

Norises laiks: 26. jūnijs, 13.00-14.45.

Norises vieta: Latvijas Republikas vēstniecība Apvienotajā Karalistē, Embassy of Latvia, 45 Nottingham Place, London, W1U 5LY. 

Dalība seminārā ir bez maksas, taču uzņēmumiem pašiem jāsedz ceļa un uzturēšanās izdevumi. 

Interesenti papildu jautājumu gadījumā aicināti sazināties ar Latvijas ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Lielbritānijā vadītāju Ivaru Žukovski. 

Kontakti: +44 2073120041, ivars.zukovskis@liaa.gov.lv. 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri