Atbalsta iespējas

 1. Iespēja neievērot pašizolāciju, ja esi ārvalstnieks, kura ierašanās Latvijā nepieciešama Latvijas komersantu saistību izpildei

  Atbalsta iespējas, saskaroties ar COVID-19 izraisītām grūtībām.

  Pašizolāciju ir iespēja neievērot, aizpildot apliecinājumu par Latvijas ārējās robežas šķērsošanu.

  Plašāka informācija

 2. Atrodi pasākumu, kas palīdzēs dibināt kontaktus un attīstīties

  Iegūsti praktiskas zināšanas un vērtīgus kontaktus semināros, tīklošanās pasākumos un meistarklasēs! Tā ir iespēja iegūt praktiskas zināšanas, jaunus un vērtīgus kontaktus, kā arī informāciju par LIAA un citu iestāžu īstenotiem atbalsta pakalpojumiem uzņēmējiem.

  Meklēt pasākumu

 3. Iesniedz savu ideju konkursā "Ideju kauss" un iegūsti līdz € 7 000

  Piesakies konkursam "Ideju kauss!" Tu varēsi pārbaudīt savu ideju, apgūt biznesa pamatus pieredzējušu uzņēmēju un ekspertu vadībā un tikt pie naudas balvas – sākuma kapitāla savas idejas īstenošanai.

  Pieteikties konkursam

 4. Saņem € 5000 (100%) atbalstu jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādei vai to uzlabošanai.

  Piesakies atbalstam jaunu produktu un tehnoloģiju izstrādei vai to uzlabošanai. Atbalsts tiek sniegts tehniski ekonomiskās priekšizpētes veikšanai, rūpnieciskajiem pētījumumiem, eksperimentālajai izstrādei vai rūpnieciskā dizaina izstrādei.

  Pieteikties

 5. Ja esi jaunuzņēmums, saņem nodokļu atlaidi

  Ja esi jaunuzņēmums, piesakies izdevīgajam fiksētam maksājumam! Tas nozīmē, ka par darbinieku būs jāveic tikai VSAOI iemaksa no divām minimālajām darba algām. Un darbinieks pats varēs izvēlēties nemaksāt iedzīvotāju ienākumu nodokli.

  Pieteikties

 6. Saglabā dalību Padziļinātās sadarbības programmā

  Atbalsta iespējas, saskaroties ar COVID-19 izraisītām grūtībām.

  VID 2020., 2021., 2022. un 2023. gadā ir tiesīgs nepieņemt negatīvu lēmumu attiecībā uz padziļinātās sadarbības programmas dalībnieku, ja to ir ietekmējusi COVID-19 krīze un padziļinātās sadarbības programmas dalībnieks nodrošina pierādījumus objektīvo apstākļu esībai.

  Plašāka informācija

 7. Saņem kredītu brīvdienu garantijas

  Atbalsta iespējas, saskaroties ar COVID-19 izraisītām grūtībām.

  Piesakies, ja Covid-19 izplatības dēļ radušās objektīvas grūtības veikt aizdevumu maksājumus bankās, un saņem kredīta garantiju, kas ļaus bankai atlikt pamatsummas maksājumu.

  Plašāka informācija

 8. Saņem invstīcijas līdz pat 10 milj. EUR

  Atbalsta iespējas, saskaroties ar COVID-19 izraisītām grūtībām.

  Ja esi dzīvotspējīgs un labi pārvaldīts lielais komersants, kura darbība ir vērsta uz ilgstspēju un energoefektīvu biznesu, un COVID-19 ir radījis negatīvu ietekmi uz tavu darbību, piesakies finansējuma saņemšanai.

  Plašāka informācija

 9. Ja esi jaunuzņēmums, saņem atbalstu 45 % apmērā augsti kvalificētu darbinieku algām

  Ja esi jaunuzņēmums, saņem 45% līdzfinansējumu de minimis atbalsta ietvaros darbinieku piesaistei! Atbalstu var izmantot augsti kvalificētu darbinieku piesaistei, kuri veic konkrētas pētniecības aktivitātes, tehnoloģisku problēmu risināšanu vai jaunu vai būtiski uzlabotu produktu vai tehnoloģiju izstrādi.

  Pieteikties

 10. Izmanto 50 % līdzfinansējumu juridiskajiem un mārketinga pakalpojumiem

  Piesakies un iegūsti līdzfinansējumu konsultācijām ar atzītiem nozares ekspertiem! Visos jaundibināta uzņēmuma attīstības posmos ir aktuāli dažādi juridiskie un mārketinga jautājumi. Lai gūtu skaidrību par kapitāla piesaisti, intelektuālā īpašuma tiesību nosargāšanu, privātumu un datu aizsardzību, noderēs juridiskā konsultācija. Savukārt izprast produkta pozicionēšanu atbilstoši nozares specifikai, orientēties jautājumos par tirgus izpēti, produktu pārdošanu un virzīšanu palīdzēs mārketinga aģentūra.

  Pieteikties

Uzzini!

Vai ir vēl kādi jautājumi?

Vaicā LIAA virtuālajam asistentam vai pieprasi konsultācijas par uzņēmējdarbības uzsākšanu latvijā

E-pakalpojumi

Aktualitātes