Pārlekt uz galveno saturu

E-skūteru koplietošanas servisa uzņēmums meklē partnerus vai investorus attīstībai

Pārdod

„GOON e-scooter sharing” meklē partnerus vai investorus attīstībai Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

GOON e-scooter sharing ir veiksmīgs elektrisko skrejriteņu koplietošanas uzņēmums, kas Lietuvā darbojas kopš 2018. gada. Uzņēmuma mērķis ir palielināt iedzīvotāju mobilitāti mazākās pilsētās. E-skūteri lieliski iederas pilsētas dzīvē un risina iestrēgšanu satiksmes sastrēgumos mazu distanču veikšana un risina izmešu radītās problēmas. E-skūtera koplietošana ir lieliska daudzu dažādu iemeslu dēļ, tostarp tas, ka tas ir videi draudzīgs, lēts un vienkārši lietojams. Tādējādi tas ir izdevīgi gan lietotājiem, gan uzņēmējiem.

Uzņēmumam ir liela klientu bāze, veiksmīgs biznesa modelis un spēcīga un uzticama komanda. Šobrīd pakalpojumi tiek sniegti 5 Lietuvas pilsētās un tiek meklētas attīstības iespējas Lietuvā, Latvijā un Igaunijā.

Kopš dibināšanas šis uzņēmums ir audzis diezgan ātri. Šis ir mērogojams uzņēmums ar labu izaugsmi, un, lai turpinātu izaugsmi, ir svarīgi atrast investorus kā potenciālos partnerus. Lieliska iespēja jebkuram investoram iesaistīties, ja vēlas noslēgt produktīvu biznesa līgumu.


Valsts
Lietuva
Mērķa valstis
Igaunija, Latvija, Lietuva
Mērķa nozares
Informācijas tehnoloģijas un biznesa pakalpojumi
Kontaktpersona
Anita Ābola
E-pasts
een@liaa.gov.lv
Tīmekļvietne un sociālie tīkli
http://www.een.lv
https://twitter.com/EEN_Latvia
https://www.facebook.com/EEN.Latvia/
Atvērts līdz
01.08.2024

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri