Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas nacionālais stends izstādē "PLMA`s World of Private Label" Amsterdamā (Nīderlande)

28.05.2024.
-
29.05.2024.
Amsterdama, Nīderlande
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas pārtikas nozares uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē PLMA, kas norisināsies no 2024. gada 28. maija līdz 29. maijam Amsterdamā, Nīderlandē!

"PLMA`s World of Private Label" ir viena no Eiropas nozīmīgākajām izstādēm privāto preču zīmju (private label) sektorā. Izstāde paredzēta uzņēmumiem, kas meklē partnerus savas produkcijas ražošanai pēc private label koncepta.

Nacionālais stends

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti 10 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Halles vieta tiks precizēta. Ja dalībai stendā pieteiksies nepietiekams skaits dalībnieku, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Informācija dalībniekiem

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām;
  • Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi, eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus;
  • Izstādes dalībniekiem jāsedz PLMA asociācijas biedra gada maksa 1500 eiro apmērā. Dalībniekiem, kas nav asociācijas biedri, papildus jāmaksā 2500 eiro. Vairāk informācijas PLMA tīmekļvietnē.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros. Plašāka informācija par atbalsta programmu dalībai nacionālajā stendā.

Pieteikuma anketu iespējams aizpildīt platformā Business.gov.lv līdz 19. janvāra plkst. 23.59. 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri