Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas nacionālais stends izstādē "Navigate 2024" Turku (Somija)

15.05.2024.
-
16.05.2024.
Turku, Somija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas inženiernozaru uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā kuģubūves un kuģniecības tehnoloģiju izstādē "Navigate 2024", kas norisināsies no 2024. gada 15. līdz 16. maijam Turku, Somijā!

"Navigate" ir specializēta starptautiska izstāde, kas norisinās Somijas pilsētā Turku reizi divos gados un piesaista starptautiskus nozares profesionāļus un uzņēmumus. Tā norisinās arī kā sadarbības un diskusiju forums nākamās paaudzes uzņēmumiem šajā nozarē. Izstādes programma aptver aktuālākās un interesantākās nozares tēmas, kā arī iespēju piedalīties semināros un citos pasākumos.

2024. gada galvenā tēma būs "Cargo, Cruise & Crew". Izvēlētās tēmas ietvaros tiks aplūkota ilgtspēja, atbildība, rentabilitāte un atbilstība, lai nodrošinātu ilgtspējīgāku nākotni inovāciju, investīciju, cirkulārās un tīkla ekonomikas jomās.

Nacionālais stends

Plānotā LIAA kopstenda platība ir 48 m2 un ne vairāk kā 6 uzņēmumu dalība. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 3 dalībnieki, LIAA patur tiesības samazināt izstādes stenda nomājamo platību vai arī nacionālo stendu atcelt.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikumā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Informācija dalībniekiem

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA, sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.
  • Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi, eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros. Plašāka informācija par atbalsta programmu dalībai nacionālajā stendā.

Pieteikuma anketu iespējams aizpildīt platformā Business.gov.lv līdz 12. februāra plkst. 23.59. 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri