Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas nacionālais stends izstādē "ITS World Congress Dubai 2024" Nordic + paviljonā Dubaijā (AAE)

16.09.2024.
-
20.09.2024.
Dubaija, Apvienotie Arābu Emirāti
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus, institūcijas, uzņēmumu asociācijas un klasterus pieteikties dalībai nacionālajā stendā vadošajā viedās mobilitātes un transporta nozares 30.pasaules kongresā/ izstādē "ITS World Congress", kas norisināsies 2024. gada 16. līdz 20. septembrī Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos un, kur Latvija būs Nordic + paviljonā kopā ar Ziemeļvalstīm!

"ITS World Congress 2024" ir vadošais notikums viedās mobilitātes un transporta digitalizācijas jomā. Šis pasākums ir stūrakmens viedo transporta sistēmu (ITS) profesionāļiem, piedāvājot ieskatu jaunākajās ITS tehnoloģijās un ir lieliska iespēja sadarbībai ar nozares līderiem. Šī ir iespēja iesaistīties vēsturiskās diskusijās, izpētīt novatoriskus risinājumus un piedalīties viedās mobilitātes nākotnes veidošanā.

ITS Pasaules kongresā Dubaijā plānots, ka piedalīsies vairāk nekā 20000 dalībnieki, no kuriem ap 5000 būs starptautiski dalībnieki un nozares profesionāļi. Izstāde ir augsti novērtēta, jo pulcē ietekmīgākos nozares speciālistus un tā ir iespēja uzņēmējiem paplašināt biznesu, prezentēt savus unikālos produktus, risinājumus un inovācijas, kā arī pašiem izpētīt, kas nozarē ir pats aktuālākais, jaunākais un inovatīvākais konkrētajā brīdī.

Šī ir pirmā "ITS World Congress" izstāde Latvijai, bet jau otrā reize, kurā Latvija kopīgi piedalīsies zem “Nordic +” paviljona kopā ar ziemeļvalstīm: Norvēģiju, Zviedriju, Dāniju, Somiju, Islandi un Igauniju, kas ir izcila iespēja starptautiski prezentēt Latviju kā vienu no mobilitātes un viedo risinājumu lielvalstīm. Tā ir arī iespēja vienuviet uzzināt par jomas attīstību, gūt labāku izpratni par nozares tendencēm gan profesionāli, gan personīgi, gan globāli. ITS turpinās attīstīties, mainīt pasauli  – un arī mūs.

Dalība kopstendā

Nordic + kopstendā dalība plānota 5 Latvijas uzņēmumiem. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 3 dalībnieki, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketās iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Informācija dalībniekiem

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA sadarbībā ar pārējām Ziemeļvalstīm;
  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām;
  • Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, ir jāorganizē savu eksponātu transportu uz izstādi un no izstādes, kā arī ir jāveic šo pakalpojumu apmaksa.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros. Plašāka informācija par atbalsta programmu dalībai nacionālajā stendā.

Pieteikuma anketu iespējams aizpildīt platformā Business.gov.lv līdz 30. aprīļa plkst. 23.59. 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri