Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas nacionālais stends izstādē "Elmia Subcontractor 2024" Jenšēpingā (Zviedrija)

12.11.2024.
-
14.11.2024.
Jenšēpinga, Zviedrija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā inženiernozaru piegāžu un kooperācijas izstādē "Elmia Subcontractor 2024" Zviedrijā, kas norisināsies 2024. gada 12.–14. novembrī Jenšēpingā!

Izstāde "Elmia Subcontractor" ir lielākā Zviedrijas industriālo piegāžu un kooperācijas izstāde, kas tiek rīkota kopš 1975. gada un  Latvijas uzņēmumi tajā piedalās kopš 2003. gada. Katru gadu izstādi apmeklē apmēram 12 000 apmeklētāju un tajā piedalās apmēram 1000 kompānijas no 25 pasaules valstīm.

Izstādes galvenā tematika ir piegādes un kooperācija. Izstādē pārstāvētās nozares ir autobūves komponentu ražošana, mašīnbūve un metālapstrāde, iekārtu un tehnoloģisko rīku ražošana, plastmasas un gumijas detaļu izgatavošana, elektronika un automatizācija, dizaina izstrādnes un projektēšana.

Nacionālais stends

Stenda plānotais laukums 119 m2, dalībnieku skaits – ne vairāk kā 12.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikumā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Informācija dalībniekiem

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA.
  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām. \
  • Dalībnieki pašiem ir jāorganizē savu eksponātu transports uz izstādi un no izstādes, kā arī jāveic šā pakalpojuma apmaksu.
  • Izstādes laikā būs iespējams piedalīties kontaktbiržā. Šis pasākums ir papildu iespēja gan tiešajiem izstādes dalībniekiem, gan arī apmeklētājiem satikties un veidot savstarpējos biznesa kontaktus. Par šo pasākumuespējams uzzināt vairāk Zviedrijas izstāžu sabiedrības "Elmia" AB tīmekļvietnē.
  • Izstādes laikā LIAA nodrošinās savu darbinieku – inženiernozaru eksperta klātbūtni nacionālajā stendā uz visu izstādes laiku, kā arī LIAA pārstāvniecības Zviedrijā pakalpojumus Latvijas uzņēmumiem potenciālo partneru uzaicināšanai, kā arī uzņēmumu individuālo tikšanos programmu sagatavošanā.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Savienības līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros ar Eiropas Reģionāla attīstības fonda un valsts finansējuma atbalstu. Uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt dokumentus, izmantojot Business.gov.lv platformu.

Vairāk informācijas par atbalsta programmu dalībai nacionālajos stendos ārvalstīs.

Pieteikšanās dalībai nacionālajā stendā platformā Business.gov.lv atvērta līdz 2024. gada 5. aprīļa plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri