Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas nacionālais stends izstādē "CWIEME Berlin 2024" Berlīnē (Vācija)

14.05.2024.
-
16.05.2024.
Berlīne, Vācija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā inženiernozaru izstādē "CWIEME Berlin 2024", kas notiks 2024. gada 14.–16. maijā Berlīnē, Vācijā!

Izstāde "CWIEME Berlin" ir specializēta enerģētikas un elektrotehnikas komponentu izstāde. Katru gadu izstādē piedalās ap  600 dalībnieku un to apmeklē interesenti no apmēram 80 pasaules valstīm. Šī izstāde ir LIAA pirmais piedāvājums augstāk minēto nozaru uzņēmumiem piedalīties specializētā izstādē.

Izstādes 2024. gada tematika ir enerģētikas un elektroapgādes tehnoloģiskie risinājumi un komponenti – transformatori, ģeneratori, elektromotori, izolācijas materiāli, elektronika, e-mobilitāte un IT risinājumi.

Nacionālais stends

Tiek plānots 36 m2 standarta konstrukcijas stends un ne vairāk kā 4 uzņēmumu dalība. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 4 dalībnieki, LIAA patur tiesības samazināt izstādes stenda nomājamo platību vai arī stendu atcelt.

Dalībnieku atlasi dalībai stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketās iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Informācija dalībniekiem

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA, sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem;
  • Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.
  • Dalībniekiem pašiem ir jāorganizē savu eksponātu transportu uz izstādi un no izstādes, kā arī ir jāveic šo pakalpojumu apmaksa.
  • Izstādes laikā LIAA nodrošinās savu darbinieku – inženiernozaru eksperta klātbūtni nacionālajā stendā uz visu izstādes laiku, kā arī LIAA pārstāvniecības Vācijā pakalpojumus Latvijas uzņēmumiem potenciālo partneru uzaicināšanai, kā arī uzņēmumu individuālo tikšanos programmu sagatavošanā.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros. Plašāka informācija par atbalsta programmu dalībai nacionālajā stendā.

Pieteikuma anketu iespējams aizpildīt platformā Business.gov.lv līdz 22. janvāra plkst. 23.59. 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri