Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas nacionālais stends izstādē "CPHI Milan 2024" Milānā (Itālija)

08.10.2024.
-
10.10.2024.
Milāna, Itālija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā farmācijas nozares izstādē "CPHI Milan 2024", kas notiks 2024. gada 8.–10. oktobrī Milānā, Itālijā!

Izstāde "CPHI Milan 2024" ir pasaulē lielākā un nozīmīgākā farmācijas nozares izstāde. 2023. gadā izstādē piedalījās 2400 dalībnieki un to apmeklēja 26,1 tūkstoši no 166 pasaules valstīm. Izstādes laikā notiek konferences, semināri, jauno produktu prezentācijas, kā arī neskaitāmi tīklošanas pasākumi. Izstādē aptver visu farmācijas ķēdi: ražošanas iekārtas, iepakojums, līgumpakalpojumi, izejvielas, zāļu gatavās formas utt.

Nacionālais stends

Latvijas nacionālajam stendam tiek plānots stends 75 m2 platībā, 8 uzņēmumu dalība. Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 3 dalībnieki, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketās iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Informācija dalībniekiem

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA, sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem;
  • Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām;
  • Dalībniekiem pašiem ir jāorganizē savu eksponātu transportu uz izstādi un no izstādes, kā arī ir javeic šo pakalpojumu apmaksa.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros. Plašāka informācija par atbalsta programmu dalībai nacionālajā stendā.

Pieteikšanās dalībai nacionālajā stendā platformā Business.gov.lv atvērta līdz 8. maija plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri