Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas nacionālais stends izstādē "Nordbygg 2024" Stokholmā (Zviedrija)

23.04.2024.
-
26.04.2024.
Stokholma, Zviedrija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas būvmateriālu ražotājus un celtniecības nozares uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "Nordbygg 2024", kas norisināsies 2024. gada 23.-26. aprīlī Stokholmā, Zviedrijā!

Zviedrijas lielākā būvindustrijai veltītā izstāde "Nordbygg", kas norisinās reizi divos gados, tiek uzskatīta par nozares nozīmīgāko izstādi visā Skandināvijā. 

Izstādē "Nordbygg 2024" galvenokārt tiek reprezentētas šādas produktu grupas: celtniecības materiāli, celtnieku profesionālais aprīkojums un piederumi, virtuves iekārtas, apkures iekārtas, ventilācijas sistēmas, santehnika, krāsas un lakas, elektriskās iekārtas un apgaismes ķermeņi, celtniecības stikls, rokas un mehāniskie instrumenti, dzīvojamās mājas un to risinājumi, kā arī citi ar celtniecības nozari saistītie produkti un pakalpojumi.

Nacionālais stends

Plānotā LIAA nacionālā stenda platība ir 63 m2 un tas atradīsies "C" hallē.  

Uzņēmumi dalībai Latvijas nacionālajā stendā tiks atlasīti, vadoties pēc pieteikuma formā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 8 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Informācija dalībniekiem

  • Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi, eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

  • Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA.

  • Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem.

  • Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros. Plašāka informācija par atbalsta programmu dalībai nacionālajā stendā.

Pieteikšanās dalībai nacionālajā stendā platformā Business.gov.lv atvērta līdz 2024. gada 9. janvāra plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri