Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas nacionālais stends izstādē "FOODEX JAPAN 2024" Tokijā (Japāna)

05.03.2024.
08:00
-
08.03.2024.
17:00
Tokija, Japāna
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas pārtikas un dzērienu ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "FOODEX JAPAN 2024", kas norisināsies no 2024. gada 05. līdz 08. martam Tokijā (Japānā).

Foodex (https://www.jma.or.jp/foodex/en/) ir lielākā Āzijas izstāde, kas veltīta pārtikai un dzērieniem gan Japānā, gan visā pasaulē. Izstāde ir būtiska nozares profesionāļiem un iepircējiem no Japānas, Korejas, Ķīnas un Taivānas. Ik gadu Foodex izstādē piedalās ap 3300 dalībnieku no vairāk kā 90 valstīm un reģioniem un ap 80 000 profesionālu apmeklētāju.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikumā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit.

Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, būs jāorganizē un jāapmaksā savu eksponātu aizvešanu uz izstādi un atvešanu atpakaļ no izstādes, kā arī būs jāorganizē un jāapmaksā nepieciešamie izstādes sabiedrības pakalpojumi, eksponātu izkraušanai un iekraušanai pārvadātāju transportlīdzekļos, pakalpojumus eksponātu nogādei uz stenda vietu un atpakaļ, kā arī eksponātu iepakojuma pagaidu uzglabāšanu u.c. saistītos pakalpojumus.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Savienības līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros ar Eiropas Reģionāla attīstības fonda un valsts finansējuma atbalstu. Plašāka informācija par atbalsta programmu dalībai nacionālajā stendā pieejama šeit

Pieteikšanās dalībai nacionālajā stendā platformā Business.gov.lv atvērta līdz 27. decembra plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri