Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas nacionālais stends izstādē "Cosmoprof Worldwide Bologna 2024" Boloņā (Itālija)

21.03.2024.
-
23.03.2024.
Boloņa , Itālija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas dabīgās kosmētikas un skaistumkopšanas produktu ražotājus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā izstādē "COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2024". 

"COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA" ir apstiprināts kā pasaulē vadošais pasākums visās kosmētikas industrijas nozarēs, ko apmeklē vairāk nekā 253 400 apmeklētāji, tanī skaitā nozares profesionāļi no 150 valstīm, un vairāk nekā 2900 izstādes dalībnieki no 64 valstīm. Izstāde ir augsti novērtēta, jo pulcē ietekmīgākos nozares speciālistus un tā ir iespēja uzņēmējiem paplašināt biznesu,  prezentēt savus unikālos, dabīgos produktus un inovācijas, kā arī pašiem izpētīt, kas nozarē ir pats aktuālākais, jaunākais un inovatīvākais konkrētajā brīdī.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikumā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit.

Stenda dalībniekiem pašiem, vai, kooperējoties savā starpā, ir jāorganizē savu eksponātu transportu uz izstādi un no izstādes, kā arī ir jāveic šo pakalpojumu apmaksa.

Cita svarīga informācija:
•    Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA;
•    Angļu valodas pārzināšana ir obligāta prasība izstādes dalībniekiem;
•    Dalībniekiem ir jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Plašāka informācija par nacionālā stenda norisi izstādē izstādes "COSMOPROF WORLDWIDE BOLOGNA 2024" laikā pieejama pielikumā.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros  Plašāka informācija par atbalsta programmu dalībai nacionālajā stendā.

Pieteikšanās dalībai nacionālajā stendā platformā Business.gov.lv atvērta līdz 4. janvāra plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri