Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas kosmosa nozares uzņēmumu nacionālais stends aeronautikas kongresā "IAC 2024" Milānā (Itālija)

14.10.2024.
-
18.10.2024.
Milāna, Itālija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas kosmosa nozares uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā izstādē, kas norisināsies 2024. gada 14.–18. oktobrī 75. Starptautiskā aeronautikas kongresa "IAC 2024" laikā Milānā, Itālijā.

Iepriekšējas pasākums "IAC" norisinājās 2023. gada oktobrī Baku, Azerbaidžānā. Savukārt 2022. gada kongresa laikā Parīzē LIAA pirmo reizi organizēja nacionālo stendu, kurā piedalījās Latvijas Kosmosa industrijas asociācija un četri tās uzņēmumi, kā arī tirdzniecības misiju, kurā piedalījās vairāku uzņēmumu, augstskolu un institūtu pārstāvji.

Tiek plānots, ka 2024. gada kongresu apmeklēs apmēram 8000 interesentu.

Reģistrācija kongresam: https://www.iac2024.org/registration-accommodation/registration/ 

Nacionālais stends

Milānas kongresa laikā notiks vairāki pasākumi t.sk. nozares izstāde, kurā tiks organizēts Latvijas nacionālais stends. Tiek plānots 31,5 m2 stends.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikumā iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti ne vairāk kā 5 uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem.

Ja dalībai stendā pieteiksies mazāk nekā 2 dalībnieki, LIAA patur tiesības nacionālo stendu atcelt.

Informācija dalībniekiem

Stenda konceptu izstrādās un par dalībnieku izvietojumu stendā lems LIAA, sadarbībā ar apstiprinātajiem dalībniekiem.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām.

Dalībniekiem pašiem ir jāorganizē savu eksponātu transportu uz izstādi un no izstādes, kā arī ir jāveic šo pakalpojumu apmaksa.

Izstādes laikā LIAA nodrošinās savu darbinieku – inženiernozaru eksperta klātbūtni nacionālajā stendā uz visu kongresa un izstādes laiku, kā arī LIAA pārstāvniecības Itālijā pakalpojumus Latvijas uzņēmumiem potenciālo partneru uzaicināšanai, kā arī uzņēmumu individuālo tikšanos programmu sagatavošanā.

Reģistrācijas izmaksas kongresā ir jāsedz pašam dalībniekam.

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Savienības līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros ar Eiropas Reģionāla attīstības fonda un valsts finansējuma atbalstu. Uzņēmums tajā var piedalīties gan par maksu, gan saņemot atbalstu. Lai saņemtu atbalstu, uzņēmumam ir jākvalificējas atbalsta kritērijiem. Pārbaudīt, vai uzņēmums kvalificējas atbalstam, iespējams Pašpārbaudes kalkulatorā.

Pēc pasākuma uzņēmēji, kuri kvalificējas atbalsta saņemšanai pēc kvalitātes kritērijiem, varēs iesniegt dokumentus, izmantojot Business.gov.lv platformu.

Vairāk informācijas par atbalsta programmu dalībai nacionālajos stendos ārvalstīs.

Pieteikšanās dalībai nacionālajā stendā platformā Business.gov.lv atvērta līdz 2024. gada 15. maija plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri