Pārlekt uz galveno saturu

Latvijas nacionālais stends izstādē "Hannover Messe 2024" Hannoverē (Vācija)

22.04.2024.
08:00
-
26.04.2024.
17:00
Hannovere, Vācija
Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) aicina Latvijas uzņēmumus pieteikties dalībai nacionālajā stendā starptautiskajā inženiernozaru izstādē "Hannover Messe 2024". 

Izstāde „Hannover Messe” (www.hannovermesse.de) ir lielākā pasaules industriālā izstāde. Katru gadu izstādē piedalās ap 5000 - 6000 uzņēmumu no 60 - 65 pasaules valstīm. Izstādi katru gadu apmeklē vidēji 100 000 - 120 000 apmeklētāju, kā arī izstādes laikā notiek vairāk kā 50 forumi, semināri un jauno produktu prezentācijas.

Izstādē ik gadus redzams viss jaunais, kas parādījies pasaules tirgū mašīnbūvē un metālapstrādē, rūpniecisko iekārtu ražošanā, enerģētikā, elektronikā, elektrotehnikā, automatizācijā, robotizācija, jaunu materiālu izstrādāšanā, pielietojamajos zinātniskajos pētījumos, kā arī citās nozarēs.

Izstādes 2024. gada tematika:

  • Engineered Parts & Solutions– produktu un materiālu piegāde;
  • Automation, Motion & Drives– ražošanas procesu automatizācija, piedziņas tehnika, hidraulika un pneimatika;
  • Energy Solutions– atjaunojamās un konvencionālās enerģijas ražošana, apgāde, sadale, risinājumi;
  • Digital Ecosystems– integrēti ražošanas procesi un IT risinājumi: ERP, CRM, VR/AR;
  • Future Hub – vizionāri koncepti, jaunuzņēmumi industriālo risinājumu jomā, inovācijas, pētniecība.

Īpaša uzmanība šogad izstādē tiks pievērsta sekojošām tēmām: mākslīgais intelekts ražošanā, oglekļneitrāla ražošana, ūdeņradis un degvielas elementi, industrija 4.0, enerģētikas pārvaldība.

Dalībnieku atlasi dalībai nacionālajā stendā veiks LIAA pēc pieteikuma anketās iesniegtās informācijas. Dalībai tiks apstiprināti uzņēmumi, kuri ieguvuši augstāko punktu skaitu atbilstoši atlases kritērijiem šeit.

Dalībniekiem jārēķinās ar savu pārstāvju komandējuma (transports, naktsmītne, dienas nauda), kā arī ar viesnīcas rezervēšanas un citām izmaksām. Dalībniekiem pašiem ir jāorganizē savu eksponātu transportu uz izstādi un no izstādes, kā arī ir javeic šo pakalpojumu apmaksa.

Plašāka informācija par nacionālā stenda norisi izstādē izstādes "Hannover Messe 2024" laikā pieejama pielikumā. 

Nacionālo stendu LIAA rīko Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansētās Mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) inovatīvās uzņēmējdarbības attīstības programmas ietvaros. Plašāka informācija par atbalsta programmu dalībai nacionālajā stendā pieejama šeit

Pieteikšanās dalībai nacionālajā stendā platformā Business.gov.lv atvērta līdz 22. janvāra plkst. 23.59.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri