Pārlekt uz galveno saturu

Virtuālā realitāte rehabilitācijai un citas aktualitātes izstādē "Medbaltica 2021"

Aktuālākās medicīnas tehnoloģijas, zobārstniecības un veselības aprūpes jaunumi, inovatīvi produkti un pieprasītas preces mediķu ikdienai, konferences nozares profesionāļiem - tas viss jau šonedēļ, 7. un 8.oktobrī, 14. starptautiskajā medicīnas izstādē "Medbaltica 2021" Ķīpsalā!

"Medbaltica 2021" notiks drošajā jeb zaļajā režīmā. Lai arī izstādē var piedalīties uzņēmumu pārstāvji tikai no tām valstīm, kam ir Eiropas Savienībā sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, savus aktuālos piedāvājumus - zobārstniecības, ķirurģijas, ortopēdijas, rehabilitācijas, oftalmoloģijas, farmācijas un citas medicīnas tehnoloģijas, iekārtas, materiālus, apģērbu un pakalpojumus -Ķīpsalā prezentēs turpat 80 uzņēmumu no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, ASV, Dānijas, Rumānijas, Šveices un Zviedrijas.

Konferences mediķiem

Abās izstādes dienās - 7. un 8.oktobrī - Ķīpsalā notiks 11 konferences, kurās klātienē tiksies zobārsti, zobu higiēnisti, zobārstu asistenti, farmaceiti, medmāsas, integratīvās medicīnas un citu medicīnas nozaru speciālisti, lai diskutētu par aktualitātēm, gūtu informāciju par jaunumiem un dalītos pieredzē. Tostarp 7.oktobrī norisināsies Veselības aprūpes darba devēju asociācijas konference "Veselības aprūpes sistēmas izaicinājumi", kurā piedalīsies arī veselības ministrs Daniels Pavļuts. Tai pat dienā notiks Latvijas Ārstu biedrības konference "Kas palīdzēs palīdzētājiem? Bālinta grupas kā pierādīts līdzeklis pret izdegšanu. Integratīvais modelis". Lai reģistrētos dalībai konferencēs, interesentiem jāvēršas konkrētajā asociācijā vai biedrībā. Konferenču programmu skatiet šeit: www.bt1.lv/medbaltica/visit.php#events

Virtuālā realitāte rehabilitācijai

"BEKA Baltic" izstādē demonstrēs unikālu un mūsdienīgu Austrijas ražotāja "Tyromotion" rehabilitācijas sistēmu "PABLO", kas ļauj veikt terapiju aizraujošā virtuālās realitātes spēļu vidē.

Ar "PABLO" var iegūt objektīvu pacienta kustību spēju novērtējumu terapijas sākumā un novērtēt terapijas progresu. Ierīce ir lietderīga gan bērniem, gan pieaugušajiem dažādos atveseļošanās posmos.

Iejūties mikroķirurga ādā!

Iespēju izmēģināt savus spēkus mikroķirurģijā izstādes "Medbaltica 2021" apmeklētāji varēs Brūču klīnika/Hand and Reconstructive Team stendā. Ar operāciju mikroskopa palīdzību interesenti varēs pamēģināt sastiprināt lauztus kaulus un pirkstus, turklāt šīs manipulācijas būs redzamas ekrānā.

Jaunumi cīņai ar vīrusiem

Viens no galvenajiem priekšnosacījumiem cīņai pret vīrusiem ir higiēna, tāpēc tirgū tiek piedāvāti aizvien efektīvāki līdzekļi un tehnoloģijas. Lūk, daži no tiem! "Biosan" izstādē demonstrēs efektīvu un drošu risinājumu gaisa dezinficēšanai iekštelpās - baktericīdos gaisa recirkulatorus, kuros izmantoti UV viļņi.

"Prāna Ko" izstādē Ķīpsalā prezentēs progresīvu risinājumu ikdienas profilaksei - "Defend Tech" papīra higiēnas izstrādājumus un aprīkojumu, kas kavē baktēriju augšanu. Papīrs ir bagātināts ar antibakteriālām papildvielām, kas kavē baktēriju augšanu. Savukārt "Defend Tech" dozatoru materiāla sastāvam ir pievienoti sudraba joni, kas rada nepārtrauktu aizsardzību pret mikrobiem un baktērijām. Arī uzņēmums "Remedine" piedāvās savu jaunumu - dezinfektantu "Bacoban" ar ilgtermiņa iedarbību līdz 10 dienām, bet "Biomark" iepazīstinās ar unikālu "NOVAERUS NanoStrike®" plazmas nanotehnoloģijas iekārtu iekštelpu gaisa dezinfekcijai un attīrīšanai.

Veselības profilaksei un darbam

"Medbaltica 2021" ekspozīcijā varēs apskatīt ne tikai medicīniskās tehnoloģijas, materiālus un inovatīvus pakalpojumus, bet arī par pievilcīgām cenām iegādāties preces veselības stiprināšanai ikdienā - mutes higiēnas līdzekļus, produktus vīrusu profilaksei, uztura bagātinātājus, kā arī kosmētiku. "Anija" piedāvās unikālu bulgāru dziedniecisko kosmētiku "Black Sea Stars", "Solilug" un "Anchialo", bet dāņu dermakosmētikas zīmols "Beauté Pacifique"

pirmoreiz Baltijā prezentēs savu jaunāko produktu sēriju "Symphonique 45+". Turpat interesenti varēs noteikt ādas stāvokli ar ultraskaņas ādas diagnostikas tehnoloģiju, kas ļauj uzzināt, kāds ir ādas dziļāko audu stāvoklis. Savukārt "Krēzs" piedāvās dabīgu Šveices profesionālo kosmētiku kāju un nagu kopšanai "Satis Feet".

Par pievilcīgām cenām izstādē būs pieejami arī kvalitatīvi un stilīgi darba apģērbi un apavi ārstiem, spa darbiniekiem, kosmetoloģijas un zobārstniecības klīniku profesionāļiem. Par to rūpējas pašmāju uzņēmumi "Prāna Ko" un "Arde Line", Lietuvas uzņēmumi "U4B" un "Strādā stilīgi", medicīnas preču tirgotājs "Dinastija" u. c. Izvēlies sev nepieciešamo! Vairāk par dalībnieku piedāvājumu šeit: www.bt1.lv/medbaltica/index.php

"Medbaltica 2021" notiek zaļajā režīmā!

Epidemioloģiskās drošības noteikumu izpratnē kā zaļu saprot vidi, kurā atrodas tikai pret Covid-19 vakcinētas vai pēdējā pusgada laikā to pārslimojušas personas. Ne dalībniekiem, ne apmeklētājiem sejas maskas nav jālieto. Pie ieejas Izstāžu centrā būs jāuzrāda derīgs ES sadarbspējīgs digitālais Covid-19 sertifikāts (ar QR kodu) un personu apliecinošs dokuments.

Vairāk par izstādi: www.medbaltica.com.

Informāciju sagatavoja Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore. Publicitātes foto: BEKA Baltic, Austrijas ražotāja "Tyromotion" rehabilitācijas sistēma "PABLO". 

Avots
Medbaltica 2021

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri