Pārlekt uz galveno saturu

Veiksmīgi aizvadīta enerģētikas nozares tirdzniecības misija Dānijā

Šonedēļ Dānijā no 16. – 18.maijam norisinājās Enerģētikas nozares tirdzniecības misija ar zināšanu pārnesi ilgtspējas, energoefektivitātes un enerģētikas uzņēmējdarbības veidošanas jomā, piedaloties vairākiem Latvijas uzņēmumiem - SIA energi, Biedrība Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klāsteris un SIA Business and Estate.

Dānija ir ilgtspējas un energoefektivitātes jomas līderiem pasaulē, kas atbalstītu zināšanu pārnesi ilgtspējas, energoefektivitātes un enerģētikas uzņēmējdarbības un politikas veidošanas jomā. Tirdzniecības misijas mērķis ir iepazīties ar enerģētikas nozari no likumdevējiem līdz uzņēmumiem, dibināt kontaktus ar atbilstošiem nozares speciālistiem.

Veiksmīgi noritējušas diskusijas par Dānijas eneģētikas sektoru, apmeklējot House of Green, apskatot jautājumus par zaļās transformācijas ietekmi uz ekonomiku, klimata neitrālas ekonomikas/enerģētikas un Dānijas enerģijas salu projektu īstenošanas procesu.

Tikšanās laikā ar International Cleanthech Network vadību tika apspriesta iespēja Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klāsterim pieteikties kā biedram, lai veiksmīgi iekļautos starptautiskos projektos, kā arī, tiekoties ar Dānijas Zaļo tehnoloģiju klāsteri Clean, pārrunātas sadarbības iespējas/partnerattiecību veidošana projektiem Horizon programmas ietvaros. Norisinājās arī vairākas tikšanās ar Dānijas energo un ES taksanomijas konsultantu uzņēmumiem pieredzes apmaiņā un iespējamās sadarbības izveidē.

Tirdzniecības misija tiek organizēta no darbības programmas "Izaugsme un nodarbinātība" 3.2.1. specifiskā atbalsta mērķa "Palielināt augstas pievienotās vērtības produktu un pakalpojumu eksporta proporciju" 3.2.1.2. pasākuma "Starptautiskās konkurētspējas veicināšana" saskaņā ar 2015. gada 1.decembra Ministru kabineta noteikumiem Nr.678., piešķirot tirdzniecības misijas dalībniekiem de minimis atbalstu. Vairāk informācijas šeit.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri