Pārlekt uz galveno saturu

Vebināra "Ziemeļamerikas tirgus apgūšana – iespējas un pielietojamās stratēģijas" video ieraksts

Biznesa iespējas Ziemeļamerikas (Kanādas un ASV) tirgū; tā apgūšanas stratēģijas un faktori, kas jāņem vērā, sadarbojoties ar vietējiem aģentiem un izplatītājiem. Covid-19 pandēmijas radītā ietekme uz biznesa attiecībām.

Vebinārā īpašs uzsvars likts uz ražošanas, būvniecības, elektronikas, mašīnbūves un metālapstrādes, enerģētikas un IT nozaru jautājumiem.

Darba valoda – latviešu un angļu.

Lektori:

Endrjū PenijsKingsford Consulting dibinātājs.

Endrjū Penijs ir tirgus izpētes un biznesa stratēģijas eksperts, kurš spēj panākt ātru un ienesīgu produktu un pakalpojumu laišanu tirgū. Pirms Kingsford Consulting izveides Endrjū ieņēma augsta līmeņa amatus tādos uzņēmumos kā Bell MobilityiSTAR InternetMitel un Telesat.

Kingsford Consulting ir Kanādā dibināts biznesa konsultāciju birojs, kas pēdējo 20 gadu laikā ir palīdzējis simtiem dažādu nozaru uzņēmumu veiksmīgi attīstīt savu uzņēmējdarbību Ziemeļamerikā, piedāvājot tirgus izpētes pakalpojumus un padomus biznesa stratēģijas izveidē. Tā klientu lokā ietilpst gan jaunuzņēmumi, gan arī lielas reģionālas, nacionālas un starptautiskas organizācijas.

Jeļena FrankoKingsford Consulting Eiropas filiāles vadītāja.

Jeļena Franko ir taktiskā mārketinga eksperte, kas dzīvo Dānijā, Orhusā, un vada Kingsford Consulting Eiropas filiāles darbu. Jeļena ir specializējusies biznesa attīstības jautājumos un ir iepriekš palīdzējusi vairākiem starptautiskiem uzņēmumiem noslēgt eksporta sadarbības un pārdošanas līgumus ar Eiropas līmeņa lielveikalu ķēdēm. Kā vadošā eksperte LIAA Jeļena savulaik vadīja Latvijas jaunuzņēmumu ekosistēmas pētījuma un valdības atbalsta programmas izstrādi.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri