Pārlekt uz galveno saturu

Vebināra "Radošās industrijas AAE: kā tās uzrunāt un kas tās interesē?" video ieraksts

Vebinārā apskatītas radošo industriju pārstāvju iespējas AAE. Vebinārs fokusēts uz mākslas un kino jomām, ar kurām iepazīstina latviešu studentes Ņujorkas Universitātē Abū Dabī.

Lektori:

Inga Ulmane, Latvijas pārstāvniecības Apvienotajos Arābu Emirātos vadītāja.

Liene Magdalēna Pekuse, Ņujorkas Universtātē Abū Dabī ieguvusi bakalaura grādu kino & mediju praksē un padziļināti apguva arī dabas zinātni. Liene pēdejo četru gadu laikā ir strādājusi AAE, Francijā, Nīderlandē un ASV kā grafiskā dizaina asistente, fotogrāfe, video sižetu veidotāja un pasākumu organizatore. Viņa pauž padziļinātu interesi animācijas filmu veidošanā un mākslā, kas uzrunā bērnu auditoriju. Plašāku informāciju par Lienes darbu un pieredzi var atrast LinkedIn.

Adele Bea Cipste, mācās Ņujorkas Universitātē Abu Dabī, kur iegūs bakalaura grādu divās specializācijās – kino & jauno mediju praksē un mākslas vēsturē & praksē. Viņas specialitāte ir konceptuālās mākslas zīmējumi un dizains kinofilmām, viņa bieži strādā ar kinoprojektiem kā galvenā filmas māksliniece. 2019. gadā Adele papildināja zināšanas šajās nozarēs, mācoties Ņujorkas Universitātes Tiša mākslas skolā Ņujorkā. Paralēli studijām Adele strādā dizaina un mākslas mārketinga jomās NYU Abu Dabī Mākslas galerijā, kas ir vienīgā akadēmiskā galerija Persijas līča reģionā. Plašāka informācija www.adelebeacipste.com.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri