Pārlekt uz galveno saturu

Vebināra "Konkurences tiesības – starta paka uzņēmējiem" video ieraksts

Aicinām klausīties tiešsaistes semināru par konkurences tiesību pamatprincipiem, kas jāņem vērā ikvienam – kā topošajam, tā esošajam uzņēmējam!

Vebinārā varēsi uzzināt par Konkurences padomes kompetences sfērām un apzināt gan ieguvumus no veselīgas konkurences, gan arī sekas, kas iestājas, ja Konkurences likums tomēr tiek pārkāpts. Tāpat iegūsi praktiskus padomus par to, kā efektīvi nodrošināt konkurences tiesību ievērošanu uzņēmumā un kādus pašnovērtējuma rīkus vari izmantot jau šodien, lai labāk izprastu un novērtētu savu konkrēto situāciju.

Vebinārā gūsi atbildes uz šādiem jautājumiem:

  • Par ko uzņēmumi savā starpā nedrīkst vienoties?
  • Kā saprast, kad uzņēmumam būtu jāvēršas Konkurences padomē?
  • Kas ir konkurences tiesību atbilstības programmas?
  • Kāda ir to nozīme un loma uzņēmuma darbībā?

Lektori:

Ieva Šmite, Konkurences padomes Aizliegtu vienošanos departamenta direktore.

Ieva Konkurences padomē strādā vairāk nekā 12 gadus, pēdējos piecus veltot tieši aizliegtām vienošanām jeb karteļiem, kas ir smagākie konkurences tiesību pārkāpumi. Uzskata, ka nedrīkst zaudēt ikdienas darbā konkurences tiesību piemērošanas praksi, tāpēc piedalās ne tikai departamenta administratīvā pārvaldīšanā, bet arī iesniegumu izpētes procesos, ņemot dalību gan procesuālajās darbībās, gan prevenciju organizēšanā.

Gunta Lokastova, Eversheds Sutherland Bitāns vecākā juriste.

Gunta juridiskajā jomā praktizē kopš 2010. gada, pamatā specializējoties Eiropas Savienības un konkurences tiesību jautājumos. Juridiskā pieredze iegūta arī atbilstības jautājumos, administratīvajās tiesībās un tiesvedību procesos, kā arī padziļināti pētīti dažādu nozaru regulējumi, tajā skaitā IT, mediji, bankas un finanses, mazumtirdzniecība, transports un atkritumu apsaimniekošana.


 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri