Pārlekt uz galveno saturu

Vebināra "Kā iekarot ASV mazumtirdzniecības tirgu?" video ieraksts

Tiešsaistes seminārs sniegs priekšstatu par galvenajām tendencēm ASV plaša patēriņa preču tirgū un Latvijas ražotāju iespējām iekļūt Amerikas mazumtirdzniecības veikalu ķēdēs. Seminārā tiks sniegti praktiski padomi, kā uzsākt ceļu uz sadarbību ar nacionāla un reģionāla līmeņa mazumtirgotājiem ASV un ar kādām prasībām un priekšnoteikumiem ir jārēķinās. Tāpat uzzināsi par nozīmīgākajām ASV kultūras atšķirībām un Covid-19 radītās pandēmijas ietekmi uz tirgus attīstību, kā arī veidiem, kā Rosewalk Global komanda var palīdzēt attīstīt eksportu uz šo šķietami tālo tirgu.

Darba valoda – angļu.

Lektori:

Amālija Gukasjana (Amalia Ghukasyan), Rosewalk Global dibinātāja un vadītāja.

Papildu darbam konsultāciju birojā Amālija kopš 2018. gada ir strādājusi par Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras oficiālo pārstāvi Kalifornijā, sniedzot padomus un atbalstu Latvijas uzņēmējiem, attīstot uzņēmējdarbību šajā ASV štatā. Amālija ir arī Latvijas-Amerikas Tirdzniecības kameras reģionālā Kalifornijas biroja vadītāja.

Rosewalk Global ir Kalifornijā dibināts konsultāciju birojs, kas specializējas ASV mazumtirdzniecības tirgū un, izmantojot savu attīstīto partneru tīklu un mārketinga, pārdošanas un loģistikas zināšanas, palīdz Eiropas uzņēmumiem iekļūt reģionāla un nacionāla līmeņa mazumtirdzniecības veikalu ķēdēs.

Toms Zvidriņš, Latvijas Ārējās ekonomiskās pārstāvniecības Amerikas Savienotajās Valstīs vadītājs.

 

 

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri