Pārlekt uz galveno saturu

Vebināra "Kā atrast uzticamu eksporta partneri Skandināvijā?" video ieraksts

Vai visās Skandināvijas valstīs biznesa attiecības tiek veidotas līdzīgā stilā? Kādas ir pirmās pazīmes, ka partneris var būt neuzticams? Kādas metodes izmantot, lai izvērtētu potenciālo sadarbības partneri? Kas obligāti jāizdara pirms līguma slēgšanas? Kādas ir tipiskākās kļūdas, kuras pieļauj latvieši, sadarbojoties ar skandināviem?

Darba valoda – latviešu un angļu.

Lektori:

Mārcis Pumpurs, vecākais konsultants, SIA Seccredo partneris un React-Risk Advisory Ukrainas biroja SecUA vadītājs.

Mārcim ir vairāk nekā 15 gadu pieredze risku vadībā, un viņš ir bijis starptautiskā risku vadības konsultāciju uzņēmuma Seccredo Baltijas biroja vadītājs. Mārcis ir guvis plašu pieredzi jomās, kas saistītas ar biznesa izlūkošanu un krīžu vadību. Papildus komunikācijas zinātnes studijām ieguvis izglītību tehniskās drošības un krīžu vadības jomās. Kā lektors uzstājies starptautiskās un Latvijas mēroga konferencēs, kas saistītas ar risku vadību uzņēmējdarbībā.

Robins Lofts (Robin Loft)React-Risk Advisory Zviedrijas uzņēmuma vadītājs.

Robins ir pieredzējis drošības risku vadības speciālists ar akadēmisku un vairāk nekā desmit gadu pieredzi uzņēmējdarbības risku un drošības konsultāciju jomā. Kā vecākajam padomniekam Robinam ir bijusi iespēja strādāt, sniedzot konsultatīvos pakalpojumus biznesa izlūkošanas, risku vadības, drošības un krīžu vadības jautājumos dažādu jomu starptautiskajiem uzņēmumiem un organizācijām. Robina pamata kompetenču un darbības ģeogrāfiskais areāls ir Skandināvija, Eiropa, Tuvie Austrumi un Āfrika.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri