Pārlekt uz galveno saturu

Vebināra "Ilgtspējīgi risinājumi būvniecībā: uzņēmēju iespējas Latvijā un Nīderlandē" video ieraksts

Aprites ekonomika un tās principu pielietojums būvniecības nozarē – kādas priekšrocības un iespējas sniedz ilgtspējīgu risinājumu ieviešana šajā sektorā, ņemot vērā arvien pieaugošos klimata pārmaiņu draudus, un kā tas ir palīdzējis uzņēmumiem attīstīt savu biznesu Nīderlandē un Latvijā. 

Darba valoda – angļu.

Lektori:

Sībrens Bošs (Sybren Bosch), Copper8 vecākais konsultants.

Eksperts aprites ekonomikas principu ieviešanā būvniecībā, palīdzot gan valsts institūcijām, gan privātajiem uzņēmumiem. Savas prezentācijas laikā Sībrens pievērsīs uzmanību Nīderlandes būvniecības nozares attīstības tendencēm, īpaši akcentējot aprites ekonomikas risinājumu nozīmi, un potenciālajām biznesa iespējām Latvijas uzņēmumiem.

Copper8 konsultē būvniecības un ražošanas nozaru uzņēmumus, palīdzot tiem veiksmīgi piedalīties zaļajos iepirkumos. Energouzņēmuma Alliander jaunā galvenā ēka, kas ir viena no visilgtspējīgākajām būvēm Nīderlandē, ir Copper8 visplašāk zināmais īstenotais projekts.

Jans Krūns (Jan Kroon), FiberCore Europe vadītājs.

FiberCore Europe nodarbojas ar tiltu, slūžu vārtu un tiltu klāju būvniecību, izmantojot ar šķiedrām pastiprinātus kompozītmateriālus. Savā prezentācijā Jans Krūns parādīs, kāpēc šo materiālu izmantošana ir cieši saistīta ar ilgtspējīgu risinājumu ieviešanu celtniecībā.

Kristaps Draudiņš, uzņēmuma Controlit Factory vadītājs.

Controlit Factory rada inovatīvus būvniecības materiālus un risinājumus, ļaujot noteikt precīzas bojājuma vietas plakano jumtu un citu hidroizolāciju slānī. Uzņēmuma komandā darbojas speciālisti no dažādām pasaule valstīm ar vairāku desmitu gadu pieredzi būvniecībā, tehnoloģiju izstrādē un uzņēmējdarbībā.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri