Pārlekt uz galveno saturu

Vebināra "E-komercija: tendences, risinājumi un iespējas" video ieraksts

Vebinārā stāstīts par aktuālajām tendencēm e-komercijas jomā un priekšrocībām, ko Latvijas un starptautiskā kontekstā sniedz sava veikala atvēršana interneta vidē ne tikai produktu ražotājiem, bet arī pakalpojumu nodrošinātājiem. Ņemot vērā svētku laiku, tiks stāstīts par mazo un vidējo uzņēmumu iecienīto Etsy platformu, pievēršot uzmanību tam, kā tā atšķiras no citām digitālajām tirdzniecības vietām, ko patērētāji sagaida no iepirkšanās Etsy veikalos un kā to visu ir ietekmējusi pandēmija.

Lektori:

  • Edgars Kebbe

Edgars ir digitālās aģentūras Kebbe IT dibinātājs un vadītājs. Kebbe IT specializējas e-komercijas risinājumu izstrādē uz WordPress Woocommerce bāzes un uzņēmums veic SEO optimizāciju. Pašu Edgaru visvairāk interesē interneta lietotāju uzvedība, domāšana un informācijas meklēšanas paradumi, kas palīdz realizēt uz lietotājiem orientētus digitālos projektus.

  • Rasa Spulle

Rasa ir rotu dizainere un rotkale, kura atvērusi un vēl arvien veiksmīgi vada vienu no pirmajiem Latvijas Etsy veikaliem – happyment. Šobrīd Rasa Etsy tirgo ne tikai rotas, bet arī vintage preces un digitālos failus. Kopš 2013. gada Rasa ir Etsy Latvia komandas vadītāja, ir vadījusi pārdevēju apmācības un piedalījusies Etsy darbinieku vadītos semināros un produktu testēšanā.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri