Pārlekt uz galveno saturu

Vebināra "AAE biznesa vide un uzņēmējdarbības iespējas reģionā" video ieraksts

Vebinārā apskatīti AAE biznesa vides pozitīvie un negatīvie aspekti, izmaiņas Covid-19 krīzes laikā, start-up veidošana AAE un iespējas rekrutēt praktikantus, kas studējuši Ņujorkas Universitātē Abū Dabī.

Vebinārs fokusēts uz IT jomām. 

Lektori:

Inga Ulmane, Latvijas pārstāvniecības Apvienotajos Arābu Emirātos vadītāja.

Lauris Paegle, Ņujorkas Universitātes Abū Dabī absolvents ar bakalaura grādu politikas zinātnē un papildus virzieniem augstākajā matemātikā un arābu valodā.

“Pēdējos 4 gados esmu ieguvis plašu pieredzi valsts institūcijās un ārējā resora pārstāvniecībās. Universitātē strādāju ārējās sadarbības departamentā un vadu studentu liazonu programmu sadarbībai ar diplomātiskajām un tirdzniecības pārstāvniecībām AAE.” 

Keita Dīcmane, trešā gada Politikas zinātnes un Ekonomikas studente Ņujorkas Universitātē Abū Dabī.

“Interesē starptautisko attiecību un uzņēmējdarbības procesi. Universitātē organizēju starptautiska jaunuzņēmumu akseleratora programmas Hult Prize ikgadējas sacensības, kas ļāvušas man iepazīt jaunuzņēmumu vidi AAE. Šobrīd strādāju jaunuzņēmumā Dapi kā biznesa analītiķis un nākamā gada laikā plānoju pabeigt savu bakalaura grādu."

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri