Pārlekt uz galveno saturu

Uzzini aktuālākos statistikas datus par Latvijas ārējo tirdzniecību, izmantojot CSP digitālo rīku

Business.gov.lv platformā interesenti neatkarīgi no darbības sfēras un nozares, var iepazīties ar aktuālākajiem eksporta statistikas datiem, ko piedāvā Centrālā statistikas pārvalde.

 

Platformā ir pieejami preču ārējās tirdzniecības dati, kas sniedz informāciju par Latvijas tirdzniecības sadalījumu pa preču veidiem un valstīm kopš 2005.gada. Ir pieejami dati un datu vizualizācijas, kas dod iespēju novērtēt ārējās tirdzniecības apjomu, svārīgākās eksporta un importa preces un partnerus.

 

Statistikas datus var atrast business.gov.lv platformā, izvēloties atbalsta jomu - eksportam. Tad eksporta sadaļā jāizvēlas sev interesējošā nozare, kurai atveroties lapas labajā pusē, sadaļā "Uzzini" jānospiež saite "Eksporta statistika". 

 

Saite uz digitālo rīku: https://business.gov.lv/eksporta-statistika

 

Digitālais rīks platformā izvietots ar Centrālās statistikas pārvaldes atbalstu. Vairāk informācijas par statistikas datiem: Centrālā statistikas pārvalde https://www.csp.gov.lv/lv, e-pasts: info@csp.gov.lv, tālrunis 67366922

 

Avots
LIAA

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri