Pārlekt uz galveno saturu

Uzņēmējdarbības un līderības nometne "Junior Achievement Unlocked 2021" pulcēs vidusskolēnus no visas Latvijas

Šonedēļ Ventspilī norisināsies ikgadējā uzņēmējdarbības un līderības nometne skolēniem "Junior Achievement Unlocked 2021", kas klātienē pulcēs 30 vidusskolēnus no 14 Latvijas pilsētām, aģentūru LETA informēja "Junior Achievement Latvia" ("JA Latvia") valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns. 

Nometnes laikā skolēni pieredzējušu uzņēmēju un profesionāļu vadībā radoši strādās pie tehnoloģijās balstītu biznesa ideju izstrādes, kā arī piedalīsies dažādās līderības prasmju attīstošās meistarklasēs un izaugsmes treniņos. Nometni organizē izglītības organizācija"JA Latvia" sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA).

Krievāns atzīmēja, ka Latvijas ekonomiskajai un arī politiskajai videi ir vajadzīgi gudri, spēcīgi līderi, kuri spēj pieņemt sarežģītus un arī pareizus lēmumus. "Jauniešiem, kurus uzņemam šajā nometnē, piemīt iedzimts līderības potenciāls. Mūsu uzdevums ir kopīgiem spēkiem šo līderību slīpēt, un uz to arī ir vērsta nometnes programma. Lai pēc gadiem, kad šie jaunieši pabeigs savas izglītības gaitas, tie būs ne vien profesionāļi, bet personības, kas vēlēsies un arī varēs dot savu pienesumu Latvijas izaugsmei," viņš uzsvēra.

Izglītojošā nometne "Junior Achievement Unlocked" notiek ceturto gadu un uz to tiek aicināti talantīgākie Latvijas jaunieši, kuri visa gada garumā ir pierādījuši savas spējas līderībā - pārstāvējuši Latvijā labākos skolēnu mācību uzņēmumus, uzņemti "JA Latvija" līderu programmā, kā arī parādījuši izcilus un teicamus mācību rezultātus.

Septiņu dienu garumā skolēni komandās strādās pie uz inovācijām balstītu biznesa projektu izstrādes, ko nometnes noslēgumā tie prezentēs un aizstāvēs žūrijai.

Tāpat nometnes laikā jauniešiem būs iespēja apgūt unikālas zināšanas par jaunuzņēmumu izveides ciklu - no idejas un prototipēšanas līdz biznesa modelēšanai un mārketingam, kā arī uzklausīt un praktiski darboties Latvijas uzņēmēju un biznesa vides profesionāļu vadībā.

Ar jauniešiem strādās tādas Latvijā pazīstamas personības un uzņēmēji kā - dziedātāja Marija Naumova, uzņēmuma "Blue shock race" dibinātājs un vadītājs Artis Daugins, "Dienas mediji" īpašnieks Edgars Kots, uzņēmuma "Azeron" valdes loceklis Jānis Kūlbārdis, Satversmes tiesas priekšsēdētāja Sanita Osipova un citi.

Plašā nometnes programma ietver arī mediju un izaugsmes treniņus, bet vakara cēlienos skolēni ar ekspertiem diskutēs par biznesa, politiskajām un sabiedriskajām aktualitātēm. Diskusijas tiešraidē būs iespējams vērot ikvienam interesentam - interneta vietnēs "Diena.lv" un "labsoflatvia.lv".

"Junior Achievement Unlocked 2021" norisinās ar LIAA projekta "Inovāciju motivācijas programma" atbalstu.

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri