Pārlekt uz galveno saturu

Ukrainas uzņēmēji meklēs sadarbības ceļus izstādē "Tech Industry 2022"

Jau no 19. līdz 21.maijam sešpadsmit mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas un jauno tehnoloģiju uzņēmumi no Ukrainas piedalīsies lielākajā nozares izstādē Baltijā - "Tech Industry 2022" Ķīpsalā! Ukrainas uzņēmēji startēs vienotā Ukrainas nacionālajā ekspozīcijā!

"Ukrainas produkcijas eksports kara darbības apstākļos, ko izraisījusi Krievijas agresija, ir būtisks faktors valsts ekonomikas atjaunošanā. Izsakām pateicību Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrībai BT 1 par iespēju Ukrainas uzņēmumiem pienācīgi prezentēt savu produkciju starptautiskajā izstādē "Tech Industry 2022". Ukrainas preces pelnīti bauda ievērojamu popularitāti un pieprasījumu Latvijas sabiedrībā un arī Eiropas Savienības tirgos, bet uzņēmumu dalība izstādē palīdzēs paplašināt eksportu un stiprinās Ukrainas un Latvijas tirdzniecību un ekonomisko sadarbību," norāda Ukrainas ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijā Oleksandrs Miščenko.

Ukrainas nacionālā stenda koordinators izstādē - Ukrainas Tirdzniecības nama valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Petrovs - uzsver, cik nozīmīgas ir citu valstu uzņēmumu intereses un vēlme sadarboties: "Aicinām uzņēmumus apmeklēt Ukrainas nacionālo stendu! Ukrainas uzņēmēji vēlas sadarboties un spēj nodrošināt izejvielu, piemēram, metāla un būvmateriālu, plūsmu. Piedāvāsim dažāda veida sadarbības iespējas ar specializētās nozares uzņēmumiem kopuzņēmumos, pārstāvniecībās."

Izstādē "Tech Industry 2022" Ukrainas nacionālajā stendā piedalīsies viens no lielākajiem metāla lāzergriešanas iekārtu ražotājiem Austrumeiropā "ARAMIS Laser Systems", Ukrainas vadošais uzņēmums metāla pretkorozijas aizsardzības jomā "Escal", dzelzs lējumu ražotājs "Metalit" un smago kravas automašīnu, piekabju, lauksaimniecības un speciālās tehnikas ražotājs "VARZ".

Izstādē būs arī "Dniprodzerzhynsk Steel Plant", kas specializējas autobūves lējumu ražošanā, un viens no Ukrainas lielākajiem lauksaimniecības tehnikas ražotājiem "Egritech", kas sniedz inženiertehniskos pakalpojumus un izstrādā ar dažādām metināšanas nozarēm saistītas tehnoloģijas.

Izstādes apmeklētāji varēs satikt pārstāvjus no vadošā Ukrainas uzņēmuma "Dniprovagonmash", kas ražo kravas vagonus dzelzceļiem un dažādām projektēšanas, ražošanas nozarēm. Būs arī uzņēmums "Triada Welding", kas specializējas inženiertehnisko pakalpojumu sniegšanā un tehnoloģiju izstrādē, kas galvenokārt saistītas ar metināšanas nozaru attīstību.

Liftu, apūdeņošanas sistēmu un piekabināmo iekārtu aprīkojuma ražošanu izstādē piedāvās metāla iekārtu ražotājs "Variant AgroBuild", savukārt krāsas, lakas un pārklājumus prezentēs "Leader Group International".

Interesenti varēs iepazīties arī ar Ukrainas vadošo elektrisko iekārtu ražotāju un eksportētāju "Beontop", kura sortimentā ir arī sprieguma, strāvas un jaudas transformatori. Par sadarbību izstādē varēs aprunāties arī ar Ukrainas vadošo kapacitatīvo iekārtu ražotāju "Orion Groups" un lielāko hidraulisko iekārtu un komponentu ražotāju Austrumeiropā "Hydrosila".

Mitruma un temperatūras sensorus, vadības un mērīšanas ierīces un citus automatizācijas instrumentus, ko izmanto siltumapgādes un gāzes apgādes sistēmu automatizācijai, ventilācijai un gaisa kondicionēšanai, ķīmiskās, mašīnbūves un lauksaimniecības tehnoloģiskajos procesos izstādē piedāvās Ukrainas uzņēmums "TERA".

Trīs dienas izstādē varēs satikt arī Ukrainas Darba devēju federācijas (FEU) pārstāvi. FEU pārstāv aptuveni 8,5 tūkstošus Ukrainas uzņēmumu, kas kopā nodarbina vairāk nekā 5 miljonus cilvēku un rada aptuveni 70% no visa valsts IKP.

Memorands par sadarbību

6.maijā Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā Ukrainas Tirdzniecības nama valdes priekšsēdētājs Aleksandrs Petrovs un Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 izstāžu direktors Agris Reihmanis parakstīja memorandu par BT 1 atbalstu Ukrainas uzņēmumu dalībai starptautiskajā izstādē "Tech Industry 2022".

"Sadarbībā ar Ukrainas Tirdzniecības namu, Ukrainas vēstniecību Latvijā un Latvijas Darba devēju konfederāciju šogad esam sarūpējuši iespēju vienā kopīgā nacionālajā stendā izstādē "Tech Industry" savu piedāvājumu prezentēt Ukrainas uzņēmumiem. Ceram, ka centieni abu valstu tirdzniecības un ekonomisko attiecību stiprināšanā palīdzēs nostiprināt sadarbību un veicinās izaugsmi," tā Agris Reihmanis.

Baltijas lielākā metālapstrādes un mašīnbūves izstāde

Jau no 19. līdz 21.maijam Ķīpsalā notiks starptautiskā mašīnbūves, metālapstrādes, automatizācijas, elektronikas un jauno tehnoloģiju izstāde "Tech Industry 2022", kurā jaunākās iekārtas, instrumentus un tehnoloģijas demonstrēs iekārtu ražotāji no visas pasaules. "Tech Industry 2022" piedalīsies vairāk nekā 250 uzņēmumu no vairāk nekā 17 valstīm. Izstādē būs arī Latvijas nacionālais kopstends un Inovāciju stends, kurā latvieši rādīs pašu jaunāko veikumu šajā nozarē.

"Tech Industry" rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Sekojiet jaunumiem:

"Tech Industry" mājaslapā: www.techindustry.lv un

sociālajā tīklā Facebook: www.facebook.com/fairtechindustry/

Izstādes darba laiks:

19.-20.maijs 10.00-18.00

21.maijs 10.00-17.00

Papildu informācija:

Aiga Kupre-Vociša, BT 1 Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja

Tālr.: +371 26591588, e-pasts: aiga.vocisa@bt1.lv

Inese Libere, BT 1 mediju koordinatore

Tālr.: 67065011, e-pasts: inese.libere@bt1.lv

  Avots
  BT1

  Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

  Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
  Reģistrēties

  Mūsu partneri