Pārlekt uz galveno saturu

Tuvojas izstāde "Māja I 2022" - lieliem un maziem būvniecības darbiem

No 24. līdz 27.martam Ķīpsalā notiks būvniecības izstāde "Māja I 2022", kur ikviens, kas būvē vai plāno būvēt, varēs iziet cauri pilnīgi visam būvniecības ciklam un atrast katram posmam nepieciešamo. Izmanto iespēju vienuviet iepazīt jaunākās būvniecības tehnoloģijas un risinājumus, konsultēties ar jomas profesionāļiem un saņemt izdevīgus piedāvājumus!

Divās hallēs un āra ekspozīcijā savus aktuālos piedāvājumus prezentēs vairāk nekā 280 uzņēmumu no Baltijas valstīm, Vācijas, Polijas, Čehijas, Anglijas, Rumānijas un Japānas. Izstādes dalībnieku vidū būs vadošie ražotāji - lielie zīmoli -, tiešie piegādātāji, lielākie būvmateriālu tirgotāji, kā arī valstiskās un nevalstiskās struktūras.

"Bauroc", "Pata Timber", "Salons Elements", "AttēlsR", "AM studio", "Dewalt", "Makita", "Cerva", "Silmani Elekter", "Jung", "Vincents Polyline", "Somu māja", "ReBalt", "Via-s", "Tavapirts.lv"... tā ir tikai daļa no uzņēmumiem, kuri izstādē "Māja I 2022" piedāvās visu mājokļa būvniecībai un remontam nepieciešamo - būvmateriālus un apdares materiālus, instrumentus, darba apģērbus un apavus, elektroinstalācijas un gaismas tehniku, santehniku, attīrīšanas iekārtas, vārtus, žogus, gatavās moduļu mājas un pirtis, kā arī daudz ko citu.

Plašā klāstā būs apkures sistēmas, siltumtehnika, ēku siltināšanas iespējas un saules paneļi, ko prezentēs tādi uzņēmumi kā "SB Solar", "INTREX serviss", "Rikon AC", "Divine Heat Company", "JB SunPower" un vēl citi. Būs arī vērienīgs jumta segumu piedāvājums no "Monier", "Toode", "Eroof", "Dakstiņu ražotājs" un "Spanish Slate Quarries".

Pirmo reizi izstādē "Māja I 2022" piedalīsies nekustamā īpašuma investīciju kompānija "Pro-invest Group" no Rumānijas. Savukārt no pašmāju uzņēmumiem pirmo reizi izstādē varēs iepazīt "Armus" celtniecības tehniku, "S&E PRO" elektromontāžas un elektroinstalācijas pakalpojumus, kā arī privātmāju būvniecības portāla "Home-r" piedāvājumu. Būs arī jaunums no kaimiņiem - ūdens attīrīšanas iekārtas no uzņēmuma "Stelo"!

Informēs par kvalitatīvu būvniecību un ēku atjaunošanu

Ekonomikas ministrija un informatīvās kampaņas "Dzīvo siltāk" sadarbības partneri izstādē "Māja I 2022" informēs namu pārvaldītājus un dzīvokļu īpašniekus, kā arī privātmāju īpašniekus par kvalitatīvu ēku atjaunošanu un ēku uzturēšanu pēc atjaunošanas. Varēs uzzināt arī par plānoto un pieejamo ES fondu un valsts atbalstu ēku atjaunošanai.

Četras dienas stendā "Dzīvo siltāk" būs Ekonomikas ministrijas, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta un Patērētāju tiesību aizsardzības centra eksperti. Piedalīsies arī būvniecības nozares nevalstisko organizāciju pārstāvji no Latvijas Būvinženieru savienības, Latvijas Namu pārvaldītāju un apsaimniekotāju asociācijas, Latvijas Logu un durvju ražotāju asociācijas un Būvmateriālu ražotāju asociācijas. Būs sastopami arī SIA "Latvijas standarts" un Rīgas enerģētikas aģentūras eksperti. Savukārt Valsts ieņēmuma dienesta eksperte konsultēs izstādes otrajā dienā - piektdien, 25.martā.

"Māja I" ir vadošā būvniecības industrijas izstāde Baltijas valstīs, kuru rīko Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1. Vairāk informācijas: www.izstademaja.lv

Seko līdzi arī: www.facebook.com/izstademaja/ un www.instagram.com/izstademaja1/

Izstādes darba laiks:

24.-26.03. 10.00-18.00

27.03. 10.00-17.00

Epidemioloģiskie drošības pasākumi

Izstādi "Māja I 2022" var apmeklēt gan pieaugušie, gan bērni un nav nepieciešams uzrādīt sadarbspējīgu sertifikātu. Sejas masku lietošana ir obligāta. Uzzini vairāk par ieejas noteikumiem: www.bt1.lv/maja1/news.php

Ieejas biļešu cenas:

Ieejas biļete - 3 EUR. Ģimenes biļete (2 pieaugušie un 2 bērni līdz 18 gadu vecumam) - 8 EUR. Bērniem līdz 15 gadu vecumam ieeja bez maksas. Biļetes var iegādāties internetā: www.bt1.lv/maja1/buytickets.php., kā arī izstāžu hallē.

Autostāvvieta:

24.-26.martā 10.00-15.00 - 5 EUR

15.00-18.00 - 3 EUR

27.martā: 10.00-14.00 - 5 EUR

14.00-17.00 - 3 EUR

Uzmanību!

Pasākuma laikā notiek filmēšana un fotografēšana!

Mērķis: izstādes publicitātes nodrošināšana

Pārzinis: SIA "BT 1", reģ. nr. 40003241394, juridiskā adrese: Ķīpsalas iela 8, Rīga

Informāciju sagatavoja Inese Libere, mediju koordinatore. 

Papildu informācija:

Monta Serdāne, sabiedrisko attiecību projektu vadītāja

Tālr.: (+371) 22005454, e-pasts: monta.serdane@bt1.lv

Inese Libere, mediju koordinatore

Tālr.: (+371) 29450037, e-pasts: inese.libere@bt1.lv

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri