Pārlekt uz galveno saturu

Tūrisma galamērķi un nozares asociācijas var pieteikties bezmaksas starptautisku ekspertu konsultācijām

Eiropas Komisija aicina līdz 15. decembrim pieteikties tūrisma galamērķus un nozares asociācijas, kas vēlas pretendēt uz projekta "Krīžu menedžments un pārvaldība tūrismā" rezervistu sarakstu – ar iespēju potenciāli saņemt atbalstu – augstu profesionāļu konsultācijas.

Konsultāciju mērķis ir palīdzēt uzlabot esošos krīzes pārvaldes plānus (pandēmijas radītas krīzes, globālas vai reģionālas dabas vai cilvēku radītas krīzes, kas ierobežo ceļošanu), pieredzes pārņemšanas ceļā no citām valstīm.

COVID-19 pandēmija paralizēja ES tūrisma sektoru, atklājot Eiropas Savienības tūrisma ekosistēmas vājās puses un krīzes menedžmenta kapacitāti. Tūrisma nozarei ir jāpiemērojas izaicinājumiem, ko rada arī mazāka mēroga ekonomiski, politiski vai kādi citi izaicinājumi, piemēram, karš Ukrainā.

Pašlaik programmas dalībnieku pamatsarakstā ir iekļauti 50 galamērķi no 18 ES dalībvalstīm, kas piedalīsies projektā, taču vēl tiek aicināti pieteikties 14 potenciālie rezervisti, kas varēs stāties vietā brīdī, kad kāds pretendents no dalības atsakās.

Vairāk informācijas: EK mājaslapā https://eismea.ec.europa.eu

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri