Pārlekt uz galveno saturu

Transporta nozare Latvijā atvērta sadarbībai ar Francijas uzņēmumiem

Šodien, 3. augustā, Satiksmes ministrijas valsts sekretāres vietnieks Uldis Reimanis tikās ar Francijas vēstnieci Latvijā Aurēliju Ruajē-Gunēnu (Aurélie Royet-Gounin). Sarunas laikā tika pārrunāta Latvijas un Francijas sadarbība tranzīta jautājumos un priekšrocības, ko šajā jomā Latvija var piedāvāt Francijas uzņēmējiem.

Tikšanās laikā valsts sekretāres vietnieks Reimanis izcēla Latvijas multimodālo transporta pakalpojumu risinājumu priekšrocības, attīstot jaunus un alternatīvus savienojumus starp Āziju un Eiropu caur Latviju. Reimaņa kungs aicināja Franciju un tās uzņēmumus, kā, piemēram, “CMA-CGM” un “Terminal Link”, aktīvi izmantot Latvijas sniegtās iespējas un mūsu valsti kā stratēģisko centru Ziemeļeiropā ar tiešu piekļuvi Krievijai, Vidusāzijai un Tālo Austrumu reģioniem.

Savukārt Francijas vēstniece Ruajē-Gunēna atzīmēja Francijas galvenās intereses – attīstīt sadarbību tādās jomas kā transports, enerģētika, digitalizācija, drošība un klimata jautājumi. Tāpat vēstniece uzsvēra, ka vēlas redzēt vairāk Francijas uzņēmumu veiksmīgu darbības uzsākšanu Latvijā.

Informācija sagatavota Satiksmes ministrijas Komunikācijas nodaļā. Foto: SAM. 

Avots
SAM

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri