Pārlekt uz galveno saturu

"TONUS ELAST" investē e-komercijas risinājumos eksporta tirgu paplašināšanai Eiropā

Lai kļūtu pieejamāki starptautiskiem klientiem un palielinātu eksporta tirgus noietu, AS "Olainfarm" grupas uzņēmums "TONUS ELAST" - medicīnisko elastīgo izstrādājumu ražotājs - investējis 100 000 EUR biznesa attīstībā: tirgus izpētē, tiešsaistes platformas izveidē, zīmola pārveidē un jaunu biznesa sadarbības partneru uzrunāšanā.

"TONUS ELAST" šobrīd 95% no saražotās produkcijas eksportē uz 45 valstīm, un e-komercijas risinājumi ļaus nostiprināt uzņēmuma pozīcijas Rietumeiropas tirgos. Iecerēts, ka pirmajā darbības gadā jaunais interneta veikals nesīs līdz pat 3% apgrozījuma pieaugumu. "TONUS ELAST" tiešsaistes veikals darbību jau sācis un ļauj klientiem veikt pirkumus un tos saņemt jebkurā Eiropas Savienības valstī. Kā prioritāros e-komercijas eksporta tirgus, kur nostiprināt savas pozīcijas, uzņēmums noteicis Baltiju, Zviedriju un Nīderlandi.

"Lēmums investēt e-komercijā un izveidot savu tiešsaistes platformu balstīts divos apsvērumos. Pirmkārt, lai pandēmijas apstākļos mūsu klientiem Latvijā vienmēr būtu pieejamas ikdienā nepieciešamās medicīnas preces, kas atvieglo un padara drošu ikdienu, bet kas nav pieejamas aptiekās. Otrkārt, lai klienti Eiropā, kas ar mūsu produkciju jau ir pazīstami, preces varētu iegādāties tieši no ražotāja un ceļš līdz klientam būtu īsāks," stāsta "TONUS ELAST" valdes priekšsēdētājs Jevgenijs Fedjaņins. Vienlaikus viņš piebilst: "Interneta veikals ir tikai pirmais solis ceļā uz uzņēmuma digitālo klātbūtni. Interneta vietne iecerēta arī kā platforma "TONUS ELAST" Mācību akadēmijas izveidei, kas palīdzēs mediķiem labāk orientēties mūsu piedāvājumā un ieteikt saviem pacientiem atbilstošos produktus."

Uzņēmums "TONUS ELAST" plašā izvēlē ražo elastīgos medicīniskos izstrādājumus - sākot ar elastīgajām saitēm līdz pat konstrukcijas ziņā sarežģītiem korsešu izstrādājumiem muguras veselībai. Uzņēmuma kvalitatīvā produkcija kalpo cilvēka veselībai un ir pieprasīta ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. "TONUS ELAST" ir līderis elastīgās šķiedras medicīnisko izstrādājumu izgatavošanā visā Baltijā.

Vispieprasītākie uzņēmuma produkti ir kompresijas zeķes un zeķubikses, otrajā vietā ierindojoties produktiem grūtniecēm - jostām un veļai. Tāpat iecienīti ir "TONUS ELAST" muguras un stājas korektori, kā arī produkti locītavu aizsardzībai un izstrādājumi aktīvā dzīvesveida piekritējiem. Uzņēmums ir izstrādājis un ražojis kompresijas izstrādājumus arī pasaulē pazīstamiem sporta zīmoliem.

"TONUS ELAST" ražotne atrodas pie Liepājas, un kopumā uzņēmums nodarbina vairāk nekā 200 cilvēku. Uzņēmumam ir pārstāvniecība Krievijā. "TONUS ELAST" produkcijas atbilstība medicīnas izstrādājumiem ir starptautiski sertificēta.

Par "TONUS ELAST"

AS "Olainfarm" grupas uzņēmums "TONUS ELAST" dibināts 1995.gadā un šobrīd ir lielākais elastīgo medicīnas preču ražotājs Baltijā. "TONUS ELAST" ražo medicīniskos elastīgos izstrādājumus, sākot no saitēm un kompresijas zeķēm līdz pat sarežģītiem muguras balsta izstrādājumiem. Plašāka informācija www.tonuselast.com.

Par AS "Olainfarm"

AS "Olainfarm" ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar 49 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā. Uzņēmuma grupas konsolidētais apgrozījums 2020.gadā sasniedza 122 miljonus eiro. Kompānijas darbības pamatprincips ir ražot uzticamus un efektīvus augstākās kvalitātes produktus Latvijai un visai pasaulei. Šobrīd AS "Olainfarm" produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 50 pasaules valstīm un teritorijām, tostarp Baltijas valstīm, Krieviju, citām NVS valstīm, Eiropu, Ziemeļameriku, Āzijas valstīm un Austrāliju. Plašāka informācija www.olainfarm.com.

Informāciju sagatavoja Ilze Čikule, Komunikācijas vadītāja. Publicitātes foto. 

Avots
AS "Olainfarm"

Reģistrē profilu un piesakies atbalstam!

Personīgajā profilā Tu varēsi saņemt konsultācijas un e-pakalpojumus, slēgt līgumus, lietot personalizēto ziņu lenti un sekot līdzi visiem jaunumiem un aktualitātēm
  1. Reģistrē profilu un personalizē savu ziņu lenti
  2. Noslēdz līgumu un izmanto atbalsta iespējas
  3. Iesniedz projektu un piesakies atbalsta fondiem
Reģistrēties

Mūsu partneri